7.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

Zásada opět bez bodů

1. L. Tolvaj , 35. L. Tolvaj , 37. L. Tolvaj , 65. J. Svoboda , 68. J. Pohl
0

V 7. kole hostil Tanvald předposlední tým tabulky, tedy Zásadu B. Utkání se vyvíjelo celý zápas v prospěch domácích.

Tolvaj a branka z první minuty

Tanvald doslova vlétl do utkání a hned v první minutě slavil branku Tolvaj. Pro každý tým je velmi nepříjemné inkasovat takhle brzy, ale pro zásadské hráče dvojnásob, když aktuálně okupují poslední místo tabulky a takový start si rozhodně nepředstavovali. Poté byl průběh prvního poločasu vyrovnaný, i když měl občas navrch spíše Tanvald, ve 35. minutě domácí Tolvaj zvýšil náskok na 2:0 a hned ve 37. minutě zvýšil stejný hráč na 3:0, tím tedy vstřelil svůj hattrick, snový poločas pro Tolvaje.

Klidný druhý poločas

Na tanvaldském hřišti se zápas již jen dohrával a domácí nechtěli připustit jakoukoliv nepříznivou změnu, spíše kontrolovali hru a soupeře příliš na svojí půli nepouštěli. V 65. minutě zvýšil na 4:0 domácí Svoboda a tato branka hosty položila natolik, že ještě v 68. minutě se na konečných 5:0 prosadil Pohl. Od té chvíle se již nic zajímavého nestalo, a tak můžou být domácí spokojeni s krásným výsledkem.

TJ Jiskra Tanvald
Funkcionář: Už před zápasem bylo jasné, že jsme považovány za favority a že musíme zvítězit, to se nám povedlo s docela hezkým výsledkem, takže já jsem spokojený.

J. Burianek [-] - A. Koželuh [-] (45. M. Bobysud [-] ) , M. Gombala [-] (66. T. Hulap [-] ) , M. Ševic [-] (75. K. Mlýnek [-] ) , M. Ducháček [-] - R. Horváth [-] , R. Borski [-] , T. Lorenc [-] , J. Pohl [-] - L. Tolvaj [-] (78. G. Ferraro [-] ) , J. Svoboda [-] -

SK Zásada B
M. Mrkvička [-] - I. Varga [-] , T. Čurda [-] - A. Kotyza [-] , M. Cón [-] , L. Kalous [-] - M. Mareš [-] , M. Princ [-] - M. Neumann [-] , P. Supernát [-] , R. Šindelář [-]

Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Lebeda Karel - PLÁTKOVÁ Andrea, MAŇÁK Vlastimil.