1.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nasavrky si s Ředicemi poradily

0

Nasavrky na svém hřisti přivítaly Horní Ředice, které byly mírným favoritem utkání. Vše nakonec dopadlo úplně jinak. Jak? Na to se zde můžete podívat!

Nasavrky šly do vedení

Utkání začalo poměrně velkým tlakem domácích, který se postupně nesl po celý zápas. Ve 23. minutě přišla první branka utkání, kterou vstřelil Filip Dostál. Ten se k míči dostal po centru Soudek, převzal si ho, nasadil gólmanovi „housle“ a poslal domácí tým do vedení 1:0. Ve 40. minutě jeden z domácích hráčů zahrál ve své vlastní šestnáctce rukou a logicky byl nařízen pokutový kop, kterého se ujal Dujsík. Ten svou střelu sice zamířil na branku, ale trefil pouze její tyč, od které se míč odrazil pryč z nebezpečného prostoru. První poločas tak skončil jednobrankovým vedením domácího týmu.

Domácí přidali dvě branky

Druhý poločas začal výrazně lépe pro domácí, kteří se už v 54. minutě radovali z navýšení svého vedení. Po přihrávce Vojíře se do úniku dostal opět Filip Dostál, který svou individuální akci bez sebemenšího problému zakončil a navýšil vedení domácích na 2:0. O pouhé dvě minuty později se Filip Dostál ocitl v dalším úniku, tentokrát po přihrávce Plíška. Ani teď se však nemýlil a svým dalším gólem zvýšil na 3:0 a zároveň završil svůj hat-trick. V závěru utkání hostující hráči poměrně přitvrdili ve své hře a mohli jsme vidět pár tvrdších zákroků. Vše se naštěstí obešlo bez zranění nebo nějakých problémů a utkání se skončilo za stavu 3:0 pro domácí Nasavrky.

Sledujte náš kraj i na Facebooku! Fotbalunas.cz Pardubický kraj

FC Nasavrky
Miroslav Novák (vedoucí týmu): Odehráli jsme asi nejlepší zápas podzimu, kdy jsme soupeře jednoznačně ve všem přehrávali a výhru jsme si zasloužili.

FC Nasavrky
T. Drášil [-] - M. Dostálek [-] , R. Michek [-] , O. Boháč [-] , T. Dostálek [-] - F. Dostál [-] (82. R. Pešek [-] ) , M. Plíšek [-] (68. D. Hnízdo [-] ) , P. Soudek [-] , T. Michek [-] , J. Dostál [-] - J. Vojíř [-] (75. M. Čechlovský [-] ) -

FK Horní Ředice
L. Kovařík [-] - P. Kopa [-] , J. Dujsík [-] , O. Šedivka [-] , D. Valenta [-] , P. Dědič [-] , O. Březina [-] , L. Skalický [-] (77. M. Machatý [-] ) , J. Černý [-] , J. Zeman [-] , M. Hrubý [-] (56. K. Jílek [-] )

ŽK: 40. O. Boháč , 53. J. Vojíř , 64. M. Plíšek - 42. O. Březina , 66. O. Šedivka , 84. J. Dujsík , 85. J. Zeman , 88. P. Dědič .
Hráči zápasu: T. Drášil , F. Dostál .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Bleša Oldřich - VOLNÝ Bohuslav, HALDA Petr.