11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Bitvu sokolů výhral ten z Manětína

14. D. Brácha , 48. D. Brácha , 54. M. Pekar , 83. P. Dvořák - 10. M. Tureček , 25. M. Tureček , 38. M. Tureček , 62. P. Zelenka (p.) , 72. J. Kolesa
0
Zajímavý zápas sokolů mohli diváci vidět v Pernarci. Přetahovanou o vedení nakonec vyhráli hostující tým z Manětína a zajistili si důležité tři body. To domácí si připsali druhou porážku v řadě a vzdaluje se jim předposlední rezerva Kralovic.

Domácí tým potřebuje nutně body, ale věděli, že s hostujícím Manětínem nebude nic jednoduchého a to se potvrdilo hned v desáté minutě, kdy po kombinaci se trefil Martin Tureček, který prostřelil domácího brankaře Petra Motyku. Domácí tým odpověděl za čtyři minuty, kdy se trefil mladíček v týmu Pernarce Daniel Brácha. Nerozhodný stav nevydržel dlouho, protože po chybě domácích stoperu se prosadil opět prosadil Martin Tureček. Hostující tým byl lepší aktivnější i přesto že domácí Pernarec měl slibné akce, které se jim nepodařilo proměnit a za to je hostující fotbalisté potrestali třetí brankou v zapase, když se opět trefil Martin Tureček, který završil hattrick. Do konce poločasu měli oba týmy několik šanci ale žádna nepřešla brankovou čáru.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí hráči kdy po krásné akci, kdy opět zakončoval mladíček Daniel Brácha. To domácí nabudilo k větší aktivitě a více se vrhali do útoku.Odměnou jim byl gól v padesátéčtvrté kdy se prosadil Michal Pekar a vypadalo to že se domácí nadechují k velkému obratu v zápase.Jenže v šedesátédruhé minutě odskočil hostující tým na dvě branky zásluhou Petra Zelenky s pokutového kopu.Než se domácí tým zpamatoval udeřili hosté znovu rozhodující branku vstřelil Jaroslav Kolesa a zajistil svému týmu tři body.Nic na to nezměnila ani branka domácích kterou už jen snížili na 4:5 o kterou se postaral Pavel Dvořák. Domácí tým nevyhrál už dva zápasy a krčí se na posledním místě se ztrátou šesti bodu na předposlední rezervní tým Karlovic

TJ Sokol Pernarec
Miroslav Horký: ,, Utkání bylo vyrovnaný. Myslím si že ani jeden soupeř nějak extra nepřehrál. Bohužel jsme ke konci zápasu nedokázali proměnit nějakou šanci a vyrovnat.Dneska jsme zbytečně ztratili body, který nám budou chybět v bojích o záchranu. Dneska bych pochválil mladý kluky zejména Bráchu a za druhý poločas Navrátila, který se postavil na kraj obrany. Jsou to teprve patnáctiletí kluci. "

TJ Sokol Manětín
Jan Kronďak:

P. Motyka [-] - Z. Janota [-] , M. Dvořák [-] , P. Kohan [-] - P. Dvořák [-] , J. Strnad [-] , J. Schuster [-] , D. Brácha [-] - J. Navrátil [-] , F. Košan [-] , M. Pekar [-] -

J. Kronďák [-] - P. Babic [-] , L. Tintěra [-] , J. Kolesa [-] , M. Tureček [-] , D. Barchanski [-] , J. Barchanski [-] , T. Vošta [-] , P. Zelenka [-] , D. Janouškovec [-] , J. Trojan [-]

Místo: Pernarec. Počet diváků: 30. Rozhodčí: RAUCH Pavel - PLACR Karel (N), KRONĎÁK, ING. Jan (N).