9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Pňovany dokázaly zdolat soupeře z Všerub

0

Zápas týmů Pňovan a Všerub se odehrál první neděli a zároveň taktéž první listopadový den na hřišti Sokolu. V prvním poločase byli sice úspěšnější domácí, ovšem uplně jednoduché to neměli. Nakonec se ale radovali z výhry 3:1

Petr Loukota zařídil v posledních dvou minutách vedení 2:0!

Po celý první poločas se bylo na co dívat. Pohledné akce z obou stran a pěkná kombinační hra přiměla fanoušky a příznivce fotbalu přijít se podívat na tento vypjatý zápas.

Z počátku to vypadalo, že se Všeruby dostanou do vedení, ovšem poté se karta mírně obrátila, spíše se hra vyrovnala.
Velké šance doprovázely celý poločas, ale pořád nebylo jasné, kdo dá první gól a stane se vítězem.
Vypadalo to, že kdo dá gól, vyhrál.

Jako první se ke slovu tedy dostali domácí, kteří si ve 43. minutě vypracovali jednu z prvních "tutovek".
Ovšem nyní se gól oslavovat mohl. Autorem branky se stal Petr Loukota.

Radost netrvala ani dvě minuty a slavit se mohlo znovu. K míči se dostal tentýž hráč a přesnou umístěnou střelou obohacoval zápas další brankou.
Gól do šatny tedy domácím, dle mého názoru, velmi pomohl.

Pňovany si zápas pohlídaly a dotáhly jej až do vítězného konce

Jak je psáno, tak je dáno.

Hráči na sobě nervozitu nedali znát a hned od začátku poločasu se vrhli do bitvy o tři body. Samozřejmě, že hostující Všeruby se snažily vší silou proniknout k soupeřově brance a mnohdy se jim to povedlo, ovšem bez pořádného zakončení a hlavně přesného zakončení nemohlo být posvícení.

Naopak domácí se v 72. minutě dostali dokonce do trojbrankového vedení, které zaznamenal Tomáš Šikýř a pojišťoval tak výhru nad velmi silným celkem.

To už se na hřišti konali v podstatě oslavy z "jednoduché" výhry, když se ještě Všeruby nehodlaly vzdát!
Jan Vrba, který přišel na začátek druhé půle místo neviditelného Cáby se totiž dostal dokonce až k zakončení, které znamenalo branku!
Ovšem, 91. minuta byla ta poslední, kterou rozhodčí Krauz nastavil a tak se hosté museli domů vracet s prohrou 3:1.

TJ Sokol Pňovany
J. Kalas: Od začátku zápasu jsem nějak tušil, že by to dneska mohlo vyjít. I když jsme občas pohořeli, vždy se dokázali hoši pochlapit a dokonce i vyhrát.

SK Všeruby B
Roman Matula: Měli jsme smůlu v zakončení a tak to také dopadlo. Je to škoda, ale co se dá dělat, příště snad body urveme!

T. Dalík [-] - L. Mečl [-] , M. Hejkal [-] , V. Dražský [-] (46. D. Hřebík [-] ) , J. Pelant [-] , O. Bindar [-] , P. Loukota [-] , O. Svítil [-] , V. Albl [-] , J. Kafka [-] , T. Šikýř [-]

M. Zábraha [-] - M. Cába [-] (46. J. Vrba [-] ) , V. Krýsl [-] , D. Tureček [-] , M. Hodina [-] , R. Herák [-] , J. Hyrát [-] , R. Přerov [-] (65. D. Baum [-] ) , J. Zeman [-] , M. Džilič [-] , K. Bárta [-]

ŽK: 62. M. Hejkal - 71. M. Hodina .
Místo: Pňovany. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KRAUZ Jan - ALBL Václav (N), TUREČEK Pavel (N).