15.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Fryšták dokázal proti Holešovu získat bod

83. H. Dvořák - 39. M. Roubalík (p.)
0

Na hřiště Fryštáku zavítal vedoucí celek Holešova. V prvním poločase byl k vidění aktivní fotbal, ale branku vstřelili pouze hosté. Holšeov držel náskok a už zdálo, že získá všechny tři body, když 7 minut před koncem vyrovnal Hynek Dvořák.

Mnoho šancí přineslo jednu branku

Vedoucí celek soutěže Holešov začal zápas lépe a v první čtvrthodině si vytvořil dvě velké střelecké příležitosti. Nejdřív v 5. minutě hlavičkoval z malého vápna zcela osamocený Marek, ale jeho hlavička skončila vedle. O chvíli později po centru ze strany v 11. minutě minul z podobného místa hostující Palík. Po této situaci se začal osmělovat i Fryšták, kterému se povedlo vyrovnat hru. Deset minut před přestávkou přišla velká šance domácích.  Skalička zahrál přímý kop krásně přes zeď, ale holešovský brankář Janalík vytáhl perfektní zákrok. Hosté zahrozili do konce poločasu ještě jednou, když dalekonosná střela Polomíka

Fryšták v závěru vyrovnal

Druhý poločas už tolik šancí nepřinesl. Fryšták se tlačil mnohem více do útoku a hosty přehrával. Pomohli tomu střídající hráči, kteří hru hodně oživili. Fryšták přece jen stihl vyrovnat, když v 83. minutě centr do vápna hlavou usměrnil Dvořák - 1:1. Do konce zápasu už další branka nepadla a o vítězi tak musely rozhodovat penalty. V nich byli lepší hosté, kteří si na své konto připsali bod navíc. Holešov se nadále nachází na prvním místě tabulky se ziskem 33. bodů a na druhý Provodov má náskok 4 body. Fryšták se po dnešním utkání nachází se ziskem 24. bodů na 8. místě.

FC Fryšták
Domácí: První jarní utkání ve Fryštáku vidělo rekordních 300 diváků, které přilákalo krásné počasí a atraktivní soupeř, vedoucí mužstvo po podzimní části Holešov. Dělba bodů po základní části byla spravedlivá. Zápas výborně řídila trojice rozhodčích.

FC Fryšták
M. Mikel [-] - H. Dvořák [-] , M. Gřešák [-] (75. P. Petráš [-] ) , P. Bednařík [-] (46. M. Doležel [-] ) , P. Bednařík [-] (46. M. Doležel [-] ) , L. Skalička [-] - J. Valášek [-] , J. Kovář [-] , J. Krhůtek [-] , J. Hrnčiřík [-] - T. Křenek [-] (66. J. Hřebačka [-] ) , M. Troják [-]

SFK Elko Holešov
R. Janalík [-] - A. Lomaka [-] , T. Münster [-] , M. Olša [-] (46. M. Bačík [-] ) , V. Matulík [-] , M. Palík [-] , L. Marek [-] , J. Křenek [-] (86. R. Pumprla [-] ) , M. Roubalík [-] , P. Polomík [-] (75. R. Sumec [-] ) , M. Charuza [-]

ŽK: 53. J. Kovář - 77. M. Bačík .
Hráči zápasu: H. Dvořák .
Místo: Fryšták. Počet diváků: 153. Rozhodčí: HOUŠŤ Jan - ŠTĚPÁNEK Martin, DLOUHÝ Petr.