14.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vlachovicím vystřelil v samém závěru vítězství Zbyněk Míča

0

V posledním zápase podzimu přivítaly Vlachovice na svém hřišti rezervu Valašského Meziříčí. Domácí měli svému soupeři co oplácet, neboť v prvním kole prohráli ve Valmezu vysoko 8:1. Odveta vyšla Vlachovicím dokonale. Vyrovnané utkání rozhodl v nastaveném čase brankou z přímého kopu domácí Zbyněk Míča.

První poločas bez branek

Už v první minutě mohl zaznamenat branku hostující Výmola, ale nestalo se tak. Poté útočili jen domácí. První šanci měl domácí kapitán Tomáš Kolouch, který z přímého kopu střílel na branku, ale hostující brankář Příhoda míč konečky prstů vyškrábl na roh. O chvíli později zakončoval akci Vlachovic Doruška, ale jeho střela skončila těsně nad brankou. Diváci si tak museli na góly počkat až do druhé půle.

Utkání rozhodl v nastaveném čase Míča

I ve druhém poločase hráli domácí dobrý fotbal a rovněž si dokázali vypracovat několik šancí. Gólovku měl na kopačce Jaroslav Hovězák, který postupoval sám na gólmana, ale Příhoda vytáhl skvělý zákrok a změnu stavu nedovolil. O chvíli později ale přece jen kapituloval. Po rohovém kopu se prosadil Tomáš Olejník – 1:0. Hosté dokázali vyrovnat v 79. Minutě. Po rychlém protiútoku zaznamenal branku Dominik Štys, který byl na hřišti pouhých několik minut- 1:1. Utkání spělo k vyrovnanému závěru, to ale odmítl domácí Zbyněk Míča, který v nastaveném čase střelou z přímého kopu rozhodl o zisku tří bodů pro Vlachovice. Ty mají nakonec na kontě 16. bodů a přezimují na 11. místě, Valašské Meziříčí se ziskem 23. bodů na místě 6.

TJ Valašské Meziříčí B
Daniel Šulák (trenér): Bylo to bojovné utkání na těžkém terénu. Určitě jsme dnes mohli získat nějaké body, ale nakonec jsme prohráli smolně, z přísně nařízeného trestného kopu.