14.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podlesí na závěr podzimu předvedlo výborný výkon

0

Podlesí v posledním zápase podzimu přivítalo na svém hřišti Kelč. V posledním vzájemném utkání zvítězila Kelč a tak mělo Podlesí svému soupeři co vracet. Domácí šli brzy do vedení po brance Pavla Blažka a dvoubrankový náskok poté trefil Pavel Bělocký. I když hosté snížili, inkasovali do konce poločasu ještě dvě branky. Jindy pevná obrana Kelče obdržela ve druhém poločase ještě jednu branku a odjíždí tak z Podlesí s prázdnou.

Rozhodující náskok pro Podlesí

Domácí vstoupili do utkání lépe a první půlku poločasu byli lepším týmem. První branku zápasu trefil v 8. minutě Pavel Blažek, který se prosadil přesnou střelou – 1:0. O chvíli později mohl přidat druhou branku Bělocký, ale ještě mu štěstí nepřálo. Ve 23. minutě už to bylo 2:0. Bělocký po přízemním centru Rybenského střelou překonal brankáře hostí – 2:0. Kelč rychle zmobilizovala síly a ve 28. minutě snížila. Domácí brankář Ostřanský si smolně srazil do sítě dlouhý aut Hegara – 2:1. Podlesí se dokonale podařila poslední pětiminutovka prvního poločasu. Nejdříve hlavičkou skóroval Holčák – 3:1. A ve 44. minutě trefil Josef Zetek parádně přímý volný kop – 4:1.

Kelč vyrovnat nedokázala

Druhý poločas už tolik branek nenabídl. Domácí obrana nehodlala dopustit snížení, což se nakonec nepovedlo. Hosté byli nebezpeční ze standardních situací a po jedné z nich se prosadil Libor Novák – 4:2. Poté mohly padnout branky na obou stranách, ale Zetkovi nepřálo štěstí a ani střely Kelče v síti neskončily. Jakékoliv snahy o závěrečný tlak utnul hostům v 78. minutě Josef Zetek, který využil zaváhání hostujícího brankáře a střelou do prázdné brány uzavřel účet zápasu na 5:2. I přes prohru se Kelč stává půlmistrem se ziskem 30 bodů a náskokem dvou bodů před druhým Nedašovem. Podlesí přezimuje se ziskem 25 bodů na 4. místě.

TJ Sokol Podlesí
Miroslav Dočkal (trenér): Musím kluky pochválit. Po minulém zápase ve Vidči do toho dali srdce a podali výborný výkon. Na fotbalové úrovni to dnes z naší strany bylo dobré.

R. Ostřanský [-] - M. Stolář [-] , T. Holčák [-] , T. Adámek [-] , B. Petřvalský [-] - J. Zetek [-] , P. Blažek [-] , R. Blažek [-] , Š. Rybenský [-] (72. J. Švec [-] ) - Z. Košut [-] , P. Bělocký [-] (82. M. Jasný [-] )