17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

Valašské Klobouky, které v minulém kole svůj zápas s Juřinkou neodehrály pro nepřizpůsobivý terén, zajížděly do Valašských Příkaz. První šanci zápasu si připsali právě hosté. Po kombinaci na pravé straně zakončoval hostující hráč rybičkou těsně vedle. O chvíli později se připomněli i domácí, ale Juřica po samostatné akci těsně minul bránu. O minutu později se měnilo skóre zápasu. Po chybné rozehrávce hostů se dostal do úniku Vaculka a ten se v těchto šancích nemýlí - 1:0. Netrvalo to ani 5 minut a Příkazy přidaly druhou branku. Domácí zužitkovali svou převahu, Juřica nabil Karasovi a ten z velkého vápna mířil přesně - 2:0. Tlak domácích pokračoval i nadále. Ve 23. minutě Vaculka postupoval směrem k bráně, gólman však jeho pokus vytlačil na roh. Po půlhodině hry domácí navýšili svůj náskok, když se podruhé v zápase trefil Vaculka - 3:0. Do konce poločasu se domácí dostali ještě do dvou slibných šancí, ale ty zůstaly nevyužity.

Hned po příchodu ze šatny zápas definitivně rozhodl Juřica, který se prosadil po krásné kombinaci – 4:0. Od tohoto gólu se zápas už dohrával a moc šancí k vidění nebylo. V 77. minutě ještě po přihrávce Karase střílel nebezpečně Juřica, ale trefil pouze hostujícího brankaře. Zápas uzavřeli svou šancí hosté, ale po přímém kopu hostujícího hráče zasáhl domácí brankař Valčík. Valašské Příkazy si připsaly do tabulky 3 body a momentálně se nacházejí na 5. místě tabulky.

FC Valašské Příkazy
Josef Miklas (trenér): Po vlažném úvodu přišla první Vaculkova branka a ta nás probudila. My jsme celkově měli vynikající první poločas, kde jsme kromě třech branek ještě třikrát minuli odkrytou branku.

M. Valčík [-] - T. Číž [-] , P. Staník [-] (75. V. Vobořil [-] ) , P. Graclík [-] , J. Vlček [-] , V. Juřica [-] , P. Ryza [-] , M. Ptáček [-] , J. Strnad [-] , T. Karas [-] , L. Vaculka [-] (61. P. Šenkeřík [-] )

TJ Spartak Valašské Klobouky
R. Důbrava [-] - M. Dubčák [-] (67. P. Macháč [-] ) , R. Kadlec [-] , F. Mana [-] (46. J. Maňas [-] ) , D. Kocourek [-] (60. S. Martínek [-] ) , P. Revák [-] , M. Sáblík [-] , J. Nahodil [-] , A. Kachlík [-] , O. Šarátek [-] (41. M. Ptáček [-] ) , J. Trojáček [-] (60. M. Šuchma [-] )

ŽK: 56. P. Staník - 68. J. Nahodil , 89. M. Sáblík .
Hráči zápasu: L. Vaculka .
Místo: Val.Příkazy. Počet diváků: 156. Rozhodčí: LIŠKA Petr - ŠVACH Petr, DOKOUPIL Tomáš.