18.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

--

Nadějov doma vysoko rozdrtil Telč!

42. P. Mach , 44. L. Klimeš , 48. D. Pavlíček , 50. L. Klimeš , 53. K. Klimeš , 55. D. Pavlíček , 57. L. Klimeš , 65. L. Klimeš , 70. J. Krejčí , 75. M. Čejka (p.) , 85. P. Mach - 81. R. Hejda
0

Do Nadějova zavítal celek Telče "B" a očekával se vyrovnaný zápas, kdy domácí chtěli potvrdit jarní zisk bodů a přiblížit se klidnějším vodám tabulky. První poločas se ještě nesl ve vyrovnaném duchu, v tom druhém ale domácí spustili uragán a nakonec nadělili hostům hrozivých a málo vídaných 11 branek.

První poločas vyrovnaný s šancemi na obou stranách

Hosté přijeli do Nadějova pouze v jedenácti lidech a do branky si musel stoupnout hráč z pole. To však na hostech v prvním poločase příliš znát nebylo a hrála se vyrovnaná partie. Chvilku byli lepší domácí, chvílemi je přehrávali hosté. Vyrovnaná první půle však pro hosty skončila ve 42. minutě, když poprvé inkasovali, prosadil se Petr Mach, 1:0. Vypadalo to, že za tohoto stavu se bude odcházet i do šaten, proti byl však v poslední době ve formě hrající a střílející Luboš Klimeš, který se po kombinaci prosadil a stanovil poločasový výsledek na 2:0

Druhá půle ve znamení střeleckých hodů

Druhý poločas se hned od jeho zahájení proměnil v noční můru hostujících hráčů. Hned ve 48. minutě navýšil vedení kapitán Daniel Pavlíček a s hosty to nevypadalo vůbec dobře. Ještě horší to pro ně bylo v 50. minutě, když se podruhé v zápase prosadil Luboš Klimeš a bylo to už 4:0 pro domácí, kteří od této chvíle hráli naprosto uvolněně a hosty příliš za půlku nepouštěli. Za další tři minuty, tedy v 53. minutě, se prosadil po centru z pravé strany Karel Klimeš , takže to bylo už o "rukavici" 5:0. Krátké úseky, ve kterých lovil hostující brankář míč ze své sítě však pokračovaly. V 55. minutě vstřelil svůj druhý gól Daniel Pavlíček, toho napodobil za další dvě minuty Luboš Klimeš, který tak završil čistý hattrick, prozatím to tak bylo 7:0Luboš Klimeš byl dnes při chuti, svůj čtvrtý gól v zápase přidal po nahrávce do vápna v 65. minutě, 8:0. V 70. minutě se v síti telčských třepal další gól, který tentokrát měl na starosti Jan Krejčí. A dostalo se i na gólmana Marka Čejku, který v 75. minutě proměnil nařízený pokutový kop a bylo to už 10:0. Pak přišla věc, kterou asi nikdo nečekal, a sice vstřelený gól hostů, čestný úspěch zaznamenal kdo jiný než tahoun Roman Hejda, 10:1. Tečku za na góly bohatým utkáním udělal v 85. minutě Petr Mach, jehož gól byl tím posledním, co 30 věrných diváků vidělo, takže Nadějov doma nemilosrdně přejel telčské béčko velmi vysoko 11:1.

TJ Mír Nadějov
Marek Čejka - brankář: "Soupeř dorazil oslabený s dorostenci a hráčem v brance. První poločas byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách. My jsme dali dva góly do šatny. Deset minut druhého poločasu rozhodlo, přidali jsme další góly a hosty k ničemu nepustili. Nicméně si myslím, že výsledek je pro hosty krutý až moc."

M. Čejka [-] - L. Klimeš [-] , D. Pavlíček [-] , M. Tlačbaba [-] (56. L. Augustin [-] ) , P. Mach [-] , K. Klimeš [-] (71. P. Pytlík [-] ) , J. Krejčí [-] , Z. Doležal [-] , T. Novotný [-] , A. Milfait [-] , T. Pech [-]

SK Telč B
L. Hejl [-] - K. Kokejl [-] , L. Líbal [-] , L. Matys [-] , D. Kujal [-] , L. Matějka [-] , M. Slabý [-] , R. Hejda [-] , J. Kotrba [-] , L. Smejkal [-] , J. Beňo [-]

ŽK: 75. L. Smejkal .
Místo: Nadějov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: ZIMOLA Bohuslav - HOLUB Radim, KLIMEŠ Ondřej (N).