18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Myslibořice opět ví jak chutná výhra z venku

0

Sedm zápasů čekaly Myslibořice na bodový zisk z venkovních zápasů. Nakonec se dočkaly všech tří a v tabulce stíhají vedoucí pětici. Myslibořicím pomohly dobré závěry obou poločasů,

Hosté zvládli skvěle závěr poločasu

Myslibořice zajížděly do poslední Trnavy, z venku doposud přivezly jediné body z Rapotic. V tomto zápase začali lépe hosté, Pavel Vejvoda se řítil sám na brankáře, nedal ani následnou dorážku neproměnil. Za to Miloš Mezlík po skrumáži před brankou kopl do míče a střelou k tyči to bylo 1:0. V druhé šanci se ocitl Pavel Vejvoda, opět neúspěšně. Udeřit mohli domácí, ale další z brejků vychytal Vodička a držel naděje Myslibořic na bodový zisk v tomto utkání. Domácí ve 40. minutě doslova darovali branku Myslibořicím. Domácí stoperovi nevyšel odkop a doslova "namazal" Václavovi Novotnému, který překonal Trnavského brankáře a bylo vyrovnáno 1:1. Pro Myslibořice bylo ještě lépe, když po pohlédné kombinaci a krásné přihrávce Václava Novotného pod sebe zakončoval na dvakrát v poslední minutě prvního poločasu Vojtěch Čapoun 1:2. Do kabin šli tedy více spokojeni hosté z Myslibořic.

Myslibořice v závěru otočily výsledek

Druhý poločas jakoby Myslibořice zůstaly ještě v kabině a domácí naopak chtěli vrátit vedení na svoji stranu. Myslibořicím nezklapla ofsajdová past a vybíhajícího Vodičku obehrál Dominik Jašek a pohodlně zakončil do prázdné branky a bylo srovnáno na 2:2. Vrátit vedení Trnavě mohl střelec první branky Miloš Mezlík, jeho lob skončil na horní síti branky. Poté se trochu přiostřilo a oba týmy chtěly strhnout výhru na svoji stranu. Na centr z levé strany si naběhl Dán ve službách Trnavy Donald Jensen a o tyčku upravil skóre na 3:2. Trnava poté nepochopitelně otevřela hru a po přímočaré akci vybídl Tomáš Kratochvíl ke skórování Pavla Vejvodu, který položil na zem obránce i brankáře a srovnal na 3:3. Obrat mohl dokonat Agilní Václav Novotný, proti byl pomezní rozhodčí co odmával domnělý ofsajd, i když vybíhal z vlastní poloviny. Na konec však obrat dokonal po dalším brejku Michal Šoustal, když obehrál obránce a minimetrovou ránou na vzdálenější tyč zajistil Myslibořicím teprve druhé body z hřiští soupeře, k velké radosti Myslibořických hráčů, dokonce všech tři.

FK Rudíkov B
Ondračka Luděk, trenér FK Rudíkov-Trnava B: Jelikož jsme prohráli nemůžeme být spokojeni. Soupeři jsme darovali body.

TJ Myslibořice
Palát Tomáš, trenér: Vítězství bylo vybojované. To co předvedla Trnava, tak si tento tým nezaslouží být poslední. Ve vyrovnaném utkání jsme byli šťastnější.

R. Savara [-] - J. Eliáš [-] , V. Buďa [-] , M. Mezlík [-] , D. Jašek [-] , D. Jensen [-] , P. Malec [-] , T. Klíma [-] , M. Marek [-] , M. Pitor [-] , L. Ondračka [-]

R. Vodička [-] - T. Kratochvíl [-] , T. Pekárek [-] , L. Macháček [-] , R. Trpišovský [-] (42. T. Palát [-] ) - M. Čapoun [-] , P. Kocáb [-] (72. V. Mrňa [-] ) , V. Čapoun [-] , M. Šoustal [-] - P. Vejvoda [-] , V. Novotný [-]

ŽK: 32. L. Ondračka - 50. V. Čapoun , 55. L. Macháček .
Místo: Trnava. Počet diváků: 45. Rozhodčí: KAŇKA Josef - VEŠKRNA Bohumil (N), PALÁT Milan (N).