Domácí Lokomotiva má každé utkání problémy se sestavou.

Paradoxně se však vítěz utkání může dostat i na 2. místo tabulky...

Domácí Lokomotiva postavila proti SK Rapšach to nejsilnější co měla.

Úvod utkání přesto patřil hostujícímu týmu.

Z první vážnější akce se protahoval po levém křídle rychlý Tadeáš Pytel, ovšem proti jeho rychlosti se postavil Mikl.

Pískal se nedovolený zákrok na hostujícího rychlíka.

Standartku poslal Jirka Kronika do vápna na nabíhajícího Adama Soukupa.

Výše vyskočil dlouhý Zlamšídlo a odvrátil na rohový kop.

Ke kopu z rohu se postavil starší z Pytlů, Honza, a precizním centrem našel Martina Šrouba.

Šroub excelentně zakončil a hosté se objímali - 0:1 !!!

Kdo by v tuto chvíli čekal nevídaný obrat prohrávajícího týmu? Odpovím - nikdo...

Vedení hostů trvalo čtvrthodiny.

Další brejk Rapšachu zastavil dobře hrající Tomáš Zemánek. V osobním souboji přetlačil Štěpánka a dlouhým pasem za obranu poslal do úniku Mikudima.

Roman Mikudim, syn slavného šutéra, si se šancí poradil stejně jako jeho otec.

Střelou po zemi mezi nohy vybíhajícího Šrouba v brance vyrovnal - 1:1 !!!

A najednou to vypadalo na place tak, že domácích je o minimálně jednoho hráče víc.

Rapšach horko těžko odolával nájezdům Bambuleho, Mikudima a také agilního Jirky Mikla.

Na vedoucí gól se nečekalo dlouho.

Ve 31. minutě zatáhl jeden z nejlepšíh hráčů utkání, Štefan Filo, míč po levém křídle a centrem hledal někoho z nabíhajících spoluhráčů.

Jeho "nepovedený" centr k překvapení všech skončil v síti - 2:1 !!!

Hosté odolali i dalším akcím volajících po gólu a tak se šlo do kabin za celkem shovívavého výsledku pro SK.

Ošklivý sen? Ne, pouhá realita...

Do druhého poločasu poslala obě mužstva čerstvé síly.

Lokomotiva neponechala nic náhodě a na plac vyběhla trojice zkušených hráčů - Dvořák, Kotrba a Škácha.

Hosté museli vystřídat zraněné hráče, Štěpánka se Smutným nahradili Kouřil a Novotný.

O výledku zřejmě rozhodl 3. gól domácí Lokomotivy.

Ve 47. minutě vyslal "dělovku" na branku Rapšachu Štefan Filo a tak překvapil gólmana Šrouba, že si Libor srazil míč do sítě - 3:1 !!!

To byl kritický moment pro hosty.

Ihned po rozehrání ze středového kruhu hosté ztratili míč a českou uličku do rozhozené obrany proměnil kanonýr Mikudim - 4:1 !!!

A v 52. minutě bylo po utkání.

Na kolmici Dvořáka si naběhl střídající Ondra Koller a nezaváhal - 5:1 !!!

Rapšach se složil a domácí fans začali křičet něco o desítce :-)

Lokomotiva začala doslova drtit zdecimované hráče Rapšachu a jen díky nedočkavosti domácích útočníků (čekali na příhru v offsidu) nepřišla kýžená desítka dříve.

Domácí fandové i hráči se jí však dočkali.

Postupně se trefili:

63. minuta - Roman Mikudim - 6:1 !!! Romanův hattrick...

69. minuta - Robert Škácha - 7:1 !!!

72. minuta - Roman Mikudim - 8:1 !!! Romanův čtvrtý gól v utkání...

78. minuta - Štefan Filo - 9:1 !!! I Štefan dosáhl na hattrick...

83. minuta - Jiří Mikl - 10:1 !!!

Domácí by určitě hráli klidně dalších 20 minut, hosty vysvobodil z utrpení závěrečný hvizd velmi dobrého sudího Petra Bočka z Lásenice...

TJ Lokomotiva České Velenice
Milan Zemánek - trenér Lokomotivy: Poprvé v sezóně jsme se sešli v optimální sestavě. Navíc jsme proměnili většinu šancí a tím byl debakl Rapšachu na světě.

SK Rapšach
Karel Žahour - fanda SK Rapšach: Pro diváka parádní představení, škoda, že pro mne jako fanouška SK Rapšach, nebyl výsledek obráceně :-) V některých chvílích mi bylo až líto našeho brankáře Libora Šrouba, defacto lovil míč ze sítě častěji než kapry v pískovně :-) Odbočím kapénku od utkání. Zázemí pro diváky je katastrofální. Přijelo nás z Rapšachu asi 15, ale sednout si na shnilé lavičky mohlo jen 5 z nás :-)

Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: BOČEK Petr - KLIMENT Richard (N), MAROUŠEK Jan (N).