Žďár namlsaný dvěmi výhrami v řadě nedá kůži lacino.

Utkání má určitě náboj, kdo se bude radovat po derby?

Za report děkuji Péťovi Bočkovi...

První půle pro Horní Žďár...

Za velkého dusna přijel na Rapid k derby mači Horní Žďár.

Lásenice se, oproti minulému zápasu v Rapšachu, sešla alespoň ve dvanácti hráčích.

Ze začátku udával tempo hry domácí Rapid, ale pak zhruba po dvaceti minutách přezval otěže derby Žďár.

A zaslouženě vyhrál první poločas po dvou hrubých chybách domácích hráčů.

Poločas se brankově lámal až ve 36. minutě.

To vypadl gólmanovi Kodymovi míč po přímáku a Pavel Sliacký uklízel do prázdné brány - 0:1 !!!

Radek Puhlovský ihned po rozehrání ze středového kruhu a po samostatné akci vyrovnal - 1:1 !!!

Do šaten odcházeli spokojenější hosté, když po hrubé chybě domácích udeřili podruhé.

Mašát špatně odkopl míč a nahrál do šestnáctky, pro Pavla Přibyla nebyl problém snadno skórovat - 1:2 !!!

Obrat Rapidu, stínem zranění Míky...

Na začátku druhé půle se lámal chleba v úvodní desetiminutovce.

Hráči Horního Žďáru jako kdyby nechali hlavy v šatně a zaspali vše důležité.

49. minuta - agilním Radek Puhlovský proměnil sólo a skóre derby srovnal - 2:2 !!!

O 5 minut později se kopala penalta. Hosté ve vápně faulovali a sudí nekompromisně ukázal na penaltový puntík.

Exekutorem byl Bohuslav Bednář, který s notnou dávkou štěstí penaltku proměnil - 3:2 !!!

Rapid byl na koni a hosté těžko zvládali rychlé brejky, které vesměs táhl nejlepší hráč na place Puhlovský.

Hosté se mohli dostat zpět do utkání a srovnat skóre zhruba 20 minut před koncem.

I oni dostali příležitost kopat desítku.

S tou však naložil Míra Píšan jako božský copánek a branku přestřelil.

Stínem pohledného mače bylo zranění Jirky Míky, který si poranil kotník po špatném došlapu.

Jirka ještě odjel do špitálu, diagnóza je hrozivá. Kotník je zlomený. Přejeme brzké uzdravení.

Rapid si utkání pohlídal i v deseti.

Po dlouhé době vyhrál a připsal si 3 body...

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček - neplacená děvečka pro všechno: Zranění Míky je pro nás další rána, marodi se neuzdravují a další na soupis nemocných přibyl. Musíme jen doufat, že se nám na příští zápas v Halámko-Hranicích dá někdo do kupy.

SK Horní Žďár
SK Horní Žďár: No comment...

Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: HONZÍK René - CHODIL Josef (N), KALINA Petr (N).