20.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Buk se k výhře protrápil...

0

Tým AC Buk má fazónu, potvrdí ji i na hřišti posledního týmu tabulky?

Horní Žďár po dvou výhrách lehnul v derby v Lásenici, přičemž dlouho v tomto utkání vedl.

Utkání má jasného favorita, ale znáte to sami, míč je kulatý...

Za report děkuji Jardu Kozlovi...

Závěr půle rozhodl o výsledku...

Utkání ve vysoké trávě, která značně brzdila míč, začali aktivněji domácí.

Drželi míč a tlačili se před bukovskou branku, ovšem tlak končil na hranici velkého vápna.

Takže se žádná tutovka nekonala.

Po deseti minutách se probudili také hosté a začalo být rušno i před brankou domácích.

První dvě gólové šance prišly během třicáté minuty.

Nejdřív po Šenkýřově minele úplně osamocený Jarkovský z deseti metrů trefil tyč a z protiútoku vychytal hostující hráče na dvakrát golman Fríd.

Hosté byli běhavější a přebrali aktivitu.

A přišel i trest pro domácí tým, který absolutně přenechal hru Buku.

Ve 43. minutě se podél brankové čáry probil Kocourek, míč se dostal k volnému Lukáši Motákovi a ten ho suverénně poslal do sítě - 0:1 !!!

Hned po rozehrání ze středu hrací plochy přišli domácí o míč a po pěkné kombinaci celé trojice útočníků, vstřelil druhou branku Patrik Lexa - 0:2 !!!

A šlo se do kabin...

Druhý poločas - holomajzna...

První desetiminutovka druhé půle se ani nemusela hrát.

Ztráty lehkých míčů na obou stranách, hra převážně ve středu hřiště.

Z ojedinělé akce hostů se zrodil přímý kop, zhruba 20 metrů od branky Frída.

Přímák v 57. minutě proměnil dělovkou Ondřej Jasanský a zdálo se že je hotovo - 0:3 !!!

Hra opět upadla do podprůměru, Horní Žďár byl aktivnější.

V 70. minutě tak snížili, když u Vondrákem vyraženého přímáku byl nejrychleji  a nemýlil se - 1:3 !!!

Domácí vycítili šanci, hosté přestali držet míč, začali pouze odkopávat a bylo rušno hlavně na jejich polovině hřiště.

Kontaktní branku však domácí nedali a hosté z brejku trefili jen tyč.

Body putují do Buku, avšak fotbal nestál za nic...

SK Horní Žďár
František Zwicker - jednatel SK Horní Žďár: Z největší šance jsme trefili tyč a krátce nato inkasovali - během dvou minut v samém závěru první půle. Druhá část byla ve znamení domácí snahy o snížení, ale inkasovali jsme potřetí. Až v závěru byla naše snaha odměněna čestnou brankou J,Skořepy.. Jinak to bylo klasické derby plné emocí a prestiže...

AC Buk
Luboš Jasanský - trenér: V zápasu jsme se dostali do vedení a hru jsme kontrolovali. Po inkasované brance jsme nepochopitelně přestali hrát, nedařilo se podržet míč a konec zápasu jsme protrpěli.

P. Fríd [-] - M. Píšan [-] , L. Dejmek [-] , L. Čaloud [-] , Z. Reisner [-] - M. Novák [-] (46. J. Skořepa [-] ) , Š. Dolák [-] , P. Sliacký [-] - L. Jarkovský [-] (46. R. Sysel [-] ) , M. Mikloš [-] , P. Vacek [-]