Lodhéřov stagnuje, záleží také na tom, jak se sejde.

Oba kluby mají stejný počet bodů, Lodhéřov má lepší skóre...

Za report děkuji Frantovi Slavíčkovi...

Každý chvilku tahal pilku...

Derby mezi Deštnou a Lodhéřovem začalo náporem domácích, kteří byli prvních 20 minut lepším soupeřem.

První gól padl ve 14. minutě po nedůrazné hře hostující obrany.

Mezi obránce si naběhl Ondřej Voldán a zavěsil - 1:0 !!!

Deštná si vytvářela více šancí a druhý gól byl na spadnutí.

Také padl, ale pomezní rozhodčí odmával ofsajd, takže gól nebyl správně uznán.

Poté se do hry dostali i hosté z Lodhéřova.

Také oni vstřelili gól z rychlého brejku. A ani tato branka nebyla uznána, tentokráte pro údajnou ruku.

Zbytek prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, kde bylo několik šancí na obou stranách.

Více se útočilo, než bránilo.

A tak se Lodhéřov dočkal vyrovnávající branky ke konci poločasu.

Matoušek na sebe navázal dva hráče a krásnou nahrávkou vyslal Martina Razimu do šance, kde před ním stál už jen domácí brankář, kterého Razima obstřelil - 1:1 !!!

Sudí hrál mariáš, pojistka v 90. minutě...

Druhý poločas byl z počátku vyrovnaný. Hrál se fotbal nahoru dolů, který se divákům líbil.

Ale ani jeden soupeř si nevytvořil vyloženou šanci.

To však hráli hosté jen o desíti mužích.

Hostující obránce Lašťovka šel do sprch po zbytečné ruce na půlící čáře, za což obdržel druhou žlutou kartu a tím musel jít předčasně do kabin.

Domácí toho brzy využili a krásnou střelou z velkého vápna vymetl šibenici Hrubého branky Michal Šamal - 2:1 !!!

Hosté se z tohoto momentu vzpamatovávali dlouho, než se dostali zpět do hry.

Napomohlo tomu vyloučení domácího Řepy.

Slavíček se vydal do sóla, které zastavil až jmenovaný obránce, který ho stáhl rukou k zemi.

Tím zabránil Slavíčkovi k postupu sám na sám a šel se po právu předčasně sprchovat i on.

Pak se Lodhéřov snažil o vyrovnání, ale všechny akce končily na pozorné obraně domácího týmu.

Deštná z rychlého protiútoku v poslední minutě upravila skóre.

Šťastným střelcem byl Ondřej Voldán - 3:1 !!!

Deštná vyhrála zaslouženě a opět se posunula v tabulce směrem vzhůru.

Lodhéřovu tak utekla na rozdíl třech bodů...

TJ Sokol Deštná
Sokol Deštná: No comment...

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí mužstav Sokol Lodhéřov: Zasloužená výhra domácích, kteří byli po celý zápas lepším týmem.

F. Stejskal [-] - O. Voldán [-] , M. Novotný [-] , F. Holec [-] (88. J. Kalimon [-] ) , R. Melzoch [-] , J. Klokner [-] , D. Aujezdecký [-] , M. Řepa [-] , M. Šamal [-] , M. Svoboda [-] , J. Steinvirt [-]

L. Hrubý [-] - S. Zelinger [-] , V. Lovětínský [-] , F. Petrák [-] , D. Laštovka [-] - M. Slavíček [-] , P. Plachý [-] (40. T. Čejna [-] ) , R. Kupka [-] (88. M. Košler [-] ) , R. Byrtus [-] - V. Matoušek [-] , M. Razima [-] -

ŽK: 35. D. Laštovka . ČK: 57. M. Řepa - 47. D. Laštovka .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: KORANDA Zdeněk - HENZE Klaus (N), PAVOUK Josef (N).