26.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2015-2016

--

Desná rozstřílela Rynoltice sedmi kulemi

5. D. Špaček , 7. K. Ngueyen , 28. M. Pivnička , 47. P. Kořínek (p.) , 78. D. Špaček , 81. P. Kořínek (p.) , 88. P. David - 39. M. Kopic
0

V posledním domácím utkání jara přivítala Desná mužstvo Rynoltic, které patří k nejúspěšnějším mužstvům jarní sezony, když před dnešním utkáním získalo v jarní části 20 bodů, tuto pověst však nepotvrdilo.

Od úvodního hvizdu byli domácí lepším mužstvem, byli fotbalovější a jednoznačně mužstvo Rynoltic přehrávali a již v sedmé minutě vedli o dva góly, do půl hodiny hry vstřelila Desná již třetí gól, ale poté polevila a díky zbytečným chybám v obranné hře, kdy hráči řešili situace nezodpovědně umožnila hostům do poločasu snížit. Druhý poločas už byl zcela v režii domácích a k dvoucifernému výsledku nebylo daleko.

5. - hostující brankář přihrál špatnou rozehrávkou ŠPAČKOVI a ten jeho chybu využil – 1 : 0

7. - Pivnička našel Špačka, jeho střelu vyrazil brankář na roh, ten rozehrál Sekanina, brankář balon vyrazil na vápno, kde se ke střele dostal NGUYEN a mířil přesně – 2 : 0

19. - Doubek vyrazil míč jen k hostujícímu Černému, jeho stela šla vedle

28. - Špaček vybojoval míč pro PIVNIČKU, který s přehledem skóroval – 3 : 0

39. - chyba domácích v rozehrávce, na vápně se dostal ke střele KOPIC a překonal Doubka v naší brance – 3 : 1

47. - Pivnička pronikl do vápna a byl faulován, nařízenou penaltu proměnil P. Kořínek – 4 : 1

56. - Pfeifer uvolnil Pivničku, ten postupoval sám na brankáře, ale okamžik ke střele prováhal a obránce hostí mu v ní zabránil

59. - míč po Mejsnarově střele se odrazil ke Kopalovi, ten v dobré pozici minul vzdálenější tyč

62. - Pfeifer pronikl do vápna a byl faulován, nařízenou penaltu sám zahodil

69. - J. Kořínek prostřčil balon Sekaninovi, ten na brankáře hostů nevyzrál 78. - P. Kořínek vybídl na pravé lajně Kopala, ten zatáhl balon do vápna, kde našel přesnou přihrávkou ŠPAČKA, který se nemýlil a vstřelil svůj druhý gól v utkání – 5 : 1

81. - P. Kořínek uvolnil Pfeifera, ten byl ve vápně opět faulován, nařízenou penaltu proměnil P. KOŘÍNEK (proměnil již druhou v utkání) – 6 : 1

84. - Pfeifer pláchnul domácí obraně a předložil balon J. Kořínkovi, který tutovku nevyužil a mířil nad branku hostů

88. - Sekanina rozehrál trestný kop na zadní tyč, tam se důrazem dostal DAVID a hlavou upravil na konečných – 7 : 1