14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

Hostující celek jednoznačně přehrál domácí tým

0

Favorit soutěže přijel na horkou půdu do Částkova.

První poločas nečekaně remízový

Utkání bylo velmi kvalitní z obou stran, mělo vše, co se od obou předních mužstev soutěže očekávalo. Musím soupeři složit poklonu za předvedený výkon. Zápas začal pro nás nešťastně, kdy Martin Šindler ve druhé minutě špatně rozehrál a hostující Jan Foltýn toho využili – 0:1.

Domácí vyrovnali po pěkné individuální akci Hejdy v sedmé minutě zápasu - 1:1. Do poločasu si obě mužstva vytvořili několik slibných příležitostí ke skórování, ale oba gólmani předváděli bravurní zákroky.

Druhý poločas ovlivnila červená karta

Druhý poločas byl již ovlivněn těžkým terénem a spoustou osobních soubojů, na které doplatil domácí vyloučením po druhé žluté kartě stoper Martin Šindler. Od té doby byli hosté na hřišti lepším týmem, kdy se jim v krátké době dvakrát podařilo z brejku skórovat. Nejprve v 78 minutě Ondřejem Hoferkem – 1:2 a za chvilku Janem Foltýnem 1:3. Domácí hru otevřeli, což vedlo k další brance hostů, kterou střelil Jan Foltýn, jenž uzavřel svůj hattrick – 1:4. Musím obě mužstva pochválit za předvedený výkon

TJ SOKOL Částkov
Jiří Veselý - trenér domácích: K utkání musím říci, že bylo velmi kvalitní a diváků se musela předvedená hra obou týmů líbit. Zápas byl ovlivněn vyloučením domácího stopera, přiznám se, že nám chyběl hráč Jiří Zvonek a Petr Zapletal.

R. Novotný [-] - - A. Hubáček [-] , J. Roubal [-] , R. Pindryč [-] (58. L. Belant [-] ) , J. Kameník [-] , P. Haveta [-] , R. Řezníček [-] (80. L. Hubáček [-] ) , M. Šindler [-] , P. Martinec [-] , M. Hejda [-] , J. Flekač [-]