18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Jestřebí nakonec bralo tři body

0

Do Oken přijel lídr tabulky a to znamenalo jediné, mít se na co největším pozoru a maximálně se připravit, protože bitva s tímto klubem není nikdy jednoduchá. Papírové předpoklady ovšem jasně hráli pro Jestřebí a ta roli favorita řádně naplnila...

Bez gólů, vyrovnaný stav

Domácí do zápasu vkročili podobně jako hosté, ale k brance ani jedna z jejich šancí nevedla. Tuhaň dokonce nastřelila brankovou konstrukci, konkrétně břevno, ovšem též bez efektivity. Hosté nakonec měli za první poločas více šancí, ale nebyli schopni to přetavit v branku, která by je poslala do vedení. Ani hosté, ani domácí tedy nevsítili první branku v utkání, a proto se poločas spíše dohrával. Nakonec se šlo do šaten za téhož počátečního stavu 0:0. Pojďme se podívat na výsledek závěrečné půle.

Jestřebí prokázalo svou zkušenost

Žádný pohledný fotbal to zrovna nebyl, to se musí přiznat, ale i přes to jsme viděli relativně dost branek. Ta první přišla od Jakuba Pilaře, který se trefil v 59. minutě a utkání bylo přikolněno ke straně hostů. Na 2:0 zvyšoval znovu Jakub Pilař v minutě 80. Přišla i branka číslo tři a sice, když se nemýlil David Šmejkal v 82. minutě a vypadalo to na hotové utkání. V 85. minutě si ještě zkompletoval hattrick, kdo jiný, než Jakub Pilař. Jaroslav Novák sice minutu poté snížil, ale pouze kosmeticky upravil výsledek v konečném znění 4:1 pro hosty z Jestřebí. Favorit tak byl naplněn a Jestřebí se stále drží na čele.

TJ Sokol Tuhaň
Pavel Kolář (trenér Jestřebí): Jsme první, ale pořád to podle toho nevypadá. Stále holomajzna. Přiznám se, že mě dnes boleli z výkonu oči, asi tam bude zánět spojivek :) No uvidíme do příště.

P. Heřmánek [-] - M. Bačovský [-] (55. T. Vodráška [-] ) , M. Charouzek [-] , J. Dufek [-] , J. Novák [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] , R. Chlumecký [-] , M. Beneš [-] , V. Šimon [-] , V. Dufek [-]

TJ Jestřebí-Provodín
M. Procházka [-] - P. Wágner [-] , M. Žižka [-] (55. J. Koutenský [-] ) , D. Šmejkal [-] , S. Šafránek [-] , G. Süssner [-] , L. Prkno [-] , J. Pilař [-] , M. Kolařík [-] , M. Kněžour [-] , T. Karas [-]

ŽK: 70. M. Charouzek .
Hráči zápasu: P. Wágner .
Místo: Tuhaň. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Táborský Josef - ŠVEC Jaroslav, SÝKORA Josef (N).