20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hosté si ze střelnice odvážejí tři body

0

Dnešní mach musel diváky nadchnout. Aby ne, když jsme shlédli kránsných jedenáct branek. Hosté z Oken se nacházeli v horní polovině tabulky, kdežto domácím jde vyloženě o "udržení se" v lize...

Domácí šli do vedení

Domácí sice byli na sestupových příčkách, jenže jejich hra v první půli ukazovala na možost lepších umístění. Prvním gólem se prezentoval Patrik Černý, což bylo hned v 10. minutě. Hned na to ve 12. minutě ovšem reagoval hostující střelec Mojžíš Vojtěch a hráli jsme opět znovu. Další branka domácích přišla z kopaček Pavla Poláčka. To se psala minuta 20. A na konečných poločasových 3:1 dával Petr Čihák ve 32. minutě a do šaten tak svůj tým poslal za dvoubrankového vedení. Okna zatím bez odpovídající odpovědi na stav, který byl pro ně určitě alarmující. Do šaten tedy 3:1.

Neskutečná podiíaná a skvělý obrat Oken

Jak je napsáno v nadpise, zde se máte na co těšit. Cvikovští do půle nastoupili jako vyměnění a toho se hned chytli hosté. V 50. minutě sice snižoval na 3:2 Josef Salač, ale hned na to přišla odpověď domácích. Na 4:2 dával znovu Patrik Černý a sice v 54. minutě. V 57. minutě se ovšem znovu prosadil hráč hostů, tentokrát Martin Henc a Okenští již domácí doháněli. Na 4:4 srovnával Mojžíš Vojtěch a znamenalo to pro něj branku číslo dvě. Obrat dokonal tentýž jmenovaný, přesně řečeno v 71. minutě a dokonal tak hattrick. Hosté najednou vedli. Okenští již soupeře přetlačovali a za následek to mělo poslední gól z jejich produkce. V 82. minutě skóroval David Svoboda a už to vypadalo na hotový zápas. To by ale na hřišti nesměl být Karel Heller, který se postaral o zdramatizování zápasu. Vyrovnat ho ovšem domácí nestihli a proto v konečném výsledku prohráli 5:6.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (hráč Lokomotivy): Chtěli jsme výhru, protože jsme letos hráli poprvé na domácím hřišti. Bohužel jsme druhou půli nezvládli. Hosté nás naprosto přehráli, všude byli první, byli lepší na míči a nakonec nás i porazili. Je to určitě škoda.

V. Horáček [-] - D. Ryl [-] (63. V. Novotný [-] ) , P. Černý [-] , J. Zahrádka [-] , M. Koštial [-] , P. Poláček [-] (82. M. Pelc [-] ) , P. Čihák [-] (72. K. Heller [-] ) , M. Denk [-] , R. Vnuk [-] (68. M. Bukáček [-] ) , J. Šindelář [-] , K. Blahout [-]

TJ Okna
M. Jaroš [-] - T. Vávra [-] (85. L. Novotný [-] ) , M. Zlatník [-] , P. Vlasák [-] , D. Svoboda [-] - J. Knödl [-] , P. Mádl [-] , M. Henc [-] , J. Hupka [-] - J. Salač [-] (83. J. Zeman [-] ) , V. Mojžíš [-]

ŽK: 60. P. Černý , 60. P. Čihák - 27. J. Hupka , 60. T. Vávra , 60. J. Salač .
Hráči zápasu: P. Černý .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Jankech Pavel - PISKOR Tomáš (N), KUBÁLEK Roman (N).