27.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Tuhaň potvrdila svou půdu

0

Lokotce jde vážně o poslední místo v tabulce a tímto zápasem by ještě vykřesali reálnou naději na jiné, než poslední místo. Proti byla ovšem dobře připravená Tuhaň, na které se vyhrává jen velmi těžko...

Poločas byl pro domácí

Lokotka nezačala vůbec dobře. Sice si ze začátku vytvořila tři gólovky, ale ty neproměnila a poté se od toho vše odvíjelo. Vlastně to z její strany byla taková ta klasika, kterou předvádějí po většinu zápasu v sezóně. V první půli byli o trochu lepší domácí. To se potvrdilo ve 29. minutě, protože se dokázal, po hrubce hostující defenzívy, skvěle prosadit Jan Dufek a domácí vedli. To bylo v poločase vše a do druhé půle vkročili domácí s výhodou vedoucí branky. Stav tedy 1:0.

Hosté se nevzmohli na obrat

Hosté začali o něco lépe, než v předchozím poločase. Dokázali si vytvořit další šance a zaslouženě nakonec slavili vyrovnávací branku na 1:1. Postaral se o ní krásnou střelou ze standardní situace Vnuk Radovan v 53. minutě a utkání začínalo prakticky od začátku. Poté navíc přišlo vyloučení domácího Hanuše Ferdinanda v 67. minutě a tím spíše se měla Lokotka vrhnout pro tři body, ještě když hráli s jedním hráčem v poli navíc. Bohužel, přišli nakonec další individuální chyby, které znamenali další dvě branky do sítě hostů. První přišla v 73. minutě od Krejčího Miroslava a ten samý hráč chytře využil i oné druhé hrubky v 80. minutě a podrthl stav utkání na konečných 3:1.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (asistent Lokomotivy): Byli důraznější a podle mě vyhráli asi zaslouženě. My jsme nakonec fyzicky odpadli a již jsme v utkání nestíhali. Navíc ty branky, to byly haluze. Jinak jsme čekali, že na Tuhani to bude těžké. Od nás bych vypíchnul jen Michala Koštiala za to, jak se nabízel, jak to odehrál ve středu. Hrál dobře jako jeden z mála. Prostě příkladný kapitán.

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - M. Bačovský [-] , J. Dufek [-] (83. T. Vodráška [-] ) , M. Charouzek [-] (51. M. Krejčí [-] ) , J. Novák [-] , J. Černý [-] , F. Hanuš [-] , R. Chlumecký [-] , M. Beneš [-] , V. Šimon [-] , V. Dufek [-]

- V. Horáček [-] , M. Pelc [-] (88. T. Piskor [-] ) , P. Černý [-] , J. Zahrádka [-] (65. V. Novotný [-] ) , T. Markovský [-] , R. Žiška [-] , J. Šindelář [-] , P. Poláček [-] , M. Koštial [-] , R. Vnuk [-] , Z. Rajšner [-]

ŽK: 16. R. Chlumecký , 61. F. Hanuš - 12. P. Poláček , 16. M. Pelc . ČK: 67. F. Hanuš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Kapoun Karel - CHRAMOSTA Pavel (N), PORSCH František (N).