18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Cvikov senzačně zničil Skalici

42. Z. Paštika , 47. Z. Paštika , 52. J. Moravec , 60. P. Zvára - 90. V. Šlajs (p.)
0

Do Cvikova přijela Skalice, která též zrovna neprožívá nejlepší období. U nich je to vyloženě jako na houpačce. To domácí se pomalu, ale jistě zvedají a my jsme nakonec zvědaví komu se podaří neskončit na místě posledním...

Pouhá branka pro domácí

První půle nám toho moc nenabídla, ale branky jsme se dočkali. Po celou půli byla hra ze strany na stranu a dlouho se nikomu nepodařilo dát branku. Až do minuty 42., kdy se k míči dostal Zdeněk Paštika a poslal domácí výběr do vedení 1:0. Domácí tak potvrdili to, že byli v utkání mírným favoritem, alespoň prozatím. V prvním poločase to bylo vše a my se pojďme podívat na půli druhou, kde padalo vícero branek. Zatím je stav 1:0.

Cvikov si ještě stihl zastřílet

Druhá polovina zápasu již byla o něčem jiném. Domácí dostali hlad na góly a snažili se o další. Druhá branka pro Cvikov přišla ve 47. minutě, kdy se přesně trefil opět Zdeněk Paštika a jeho tým již vedl 2:0. V 52. minutě zvyšoval na rozdíl tří branek Jiří Moravec a se Skalicí to nevypadalo vůbec dobře. V 60. minutě zaznamenal branku Zvára Patrik a vše již zřejmě bylo spečetěno. Nakonec jen kosmeticky upravoval Vilém Šlajs v poslední minutě řádné hrací doby. To už bylo na obrat nebo remízu pozdě a zápas poté skončil za výsledku 4:1 pro domácí Cvikov béčko.