21.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Stružnice to doma naprosto nezvládla

0

Dubá v posledních zápasech těží ze své formy a jinak tomu nebylo ani na půdě v Jezvé, kde hosté pořádně vypráskali domácí mančaft a to vysokým počtem branek...

0:5, nazdar

Dubá na to šla sktečně rychle. V 9. minutě vsítil první branku minulý hráč kola Miloslav Vokolek. Za šest minut již zaznamenal branku číslo dvě. Poté dostal ve 34. minutě fantastickou nahrávku na šestnáctce Demeter Miroslav a vypálil po zemi k tyči a to velice přesně. Poté už to šlo samo od sebe. Na 4:0 zvyšoval znovu Miroslav Demeter a sice, když dostal ve 36. minutě další pěknou nahrávku, tentokrát od Miloslava Vokolka a protože běžel sám na gólmana, neměl problém s chladným zakončením, zvláště za dosavadního stavu. Ve 41. minutě kompletoval celé skóre první půle Martin Šverma a do šatny se poté odešlo za téhož stavu 5:0.

Obdobný poločas jako ten první

V 64. minutě zkompletoval další hattrick Miloslav Vokolek a my jen doufáme, že již opět nezvítězí jako hráč kola, protože otázky pro rozhovor jsme již u tohoto hráče téměř vyčerpali...V 82. minutě dostal Demeter Miroslav opět skvělou nahrávku mezi dvěma bránícími hráči, od kolegy na lajně, a již neměl problém s vychutnáním si brankáře, protože i pro něj to znamenala branka číslo tři, tedy hattrick. Demeter ovšem stále něměl dost a fantasticky skóroval do šibenice, po další krásné nahrávce a sice centru za obranu v předposlední minutě řádné hrací doby. Hosté si tak nad domácími smlsli v konečném znění 0:8.

TJ Slavoj Dubá
Miroslav Demeter (hráč Dubé): My jsme si rozhodně jeli pro tři body. Musím se přiznat, že hrát po boku Vokolka je skutečně něco úžasného a to že dal znovu hattrick, mluví za vše. Musím ale vyzdvihnout přínos ostatních hráčů, protože i díky nim jsme jako tým zahráli na jedničku, což je to nejdůležitější. Za hráče utkání bych mohl jmenovat snad každého z týmu, protože skutečně zahráli výborně a to všichni. Ale budiž, vybereme určitě Vokolka, dále Jeništu, který odehrál skvělý zápas. Jan Kamarád skvěle doplňoval lajnu ze středu zálohy a Jakub Sloup, který hraje na lajně za mnou a je na něj spolehnutí, protože hraje jako skutečný bojovník. Jinak jak říkám, vyjmenovat bych mohl všechny. Dnes se nám to skutečně povedlo.