24.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubice vítězí na penatly

0

Dubice se také může eventuálně dostat do vyšší soutěže, a dnešní výhra na domácí půdě tak byla více než povinností. Kravaře ovšem v posledních kolech nabírají formu a v dnešním utkání se rozhodovalo až na penalty...

Remízový poločas

Dubice začala na svém a také po svém. Fotbal to byl krásný, nahoru a dolů. V 9. minutě nakopl vysoký balón Jan Koutný a dopadlo to brankou na 1:0. To Dubice nečekala, ale dále se snažila svou kombinační hrou překonat soupeřovu svatyni. Ve 39. minutě dostal svou šanci Bartá Tomáš a dokázal skóre vrátit na remízovou úroveň, která nakonec trvala až do konce poločasu. Po pěkném fotbale se tedy odešlo do šaten za stavu 1:1

Celky musely do penalt

Dubice vzala úvod ve druhé půli vážně a vytvořla si tolik šancí, že již mohlo být rozhodnuto, ale nestalo se tak. Karavaře též dostaly svou šanci a tu dokázaly z brejku proměnit a dostaly se tak do vedení 1:2. V 50. minutě to byl David Šubrt, který se prosadil. Nedáš, dostaneš! Jenže Dubice to opět nevzdala a vyrovnala. V 55. minutě se totiž prosadil borec Vodrážka a zase jsme neznali vítěze a nepoznali jsme ho ani v základní hrací době, neboť celky již dohrávaly opatrně. Museli jsme tedy do penalt a ty ovládli v poměru 5:4 domácí z Dubice. Konečná výhra tedy 3:2.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Zápas splnil naše očekávání. Hráči kteří proti nám nastoupili byli mladí a běhaví a od toho se to také odvíjelo. Podle mě hrají moc pěkně dopředu, byť je to u nich vzadu trochu slabší. Za nás dnes vyzdvihnu Bártu a dobře zahrál i Hájek.

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
Michal Uhlíř (hráč Kravař): Čekali jsme to, co se dnes dělo na hřišti. Bylo to hodně fotbalové a zápas se tak musel líbit.

J. Hruška [-] - P. Škach [-] , J. Dutka [-] , L. Šincl [-] , R. Patka [-] - P. Podrazil [-] , P. Vodrážka [-] (75. I. Kovachki [-] ) , T. Hájek [-] - T. Bárta [-] , M. Ráliš [-] - P. Székely [-]

M. Řehák [-] - A. Kubišta [-] , M. Končel [-] , P. Šena [-] , J. Palka [-] - J. Ledl [-] , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Koutný [-] - M. Suchan [-] (70. L. Novotný [-] ) - T. Gvizd [-]

ŽK: 42. P. Vodrážka , 56. T. Bárta - 36. J. Ledl , 66. M. Koutný .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Jankech Pavel - ŘEZÁČ Josef, TÁBORSKÝ Josef.