13.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

--

--

Sobotka porazila Žeretice po divokém průběhu 5:3.

0

Sobotka divákům předvedla pěkný fotbal a celkem pětkrát se prosadila přes obranu Žeretic. Dnešní zápas se musel divákům líbit, o čemž jasně svědčí 8 branek  v tomto zápase.

Divoký první poločas vyhrál domácí tým 4:2.

Dnešní zápas sliboval dobrou podívanou a divák si jistě přál hodně branek. Kdo se zdržel u stánku s pivem a klobásou, tak mohl litovat, protože domácí tým začal hodně zhurta a již v první minutě se měnilo skóre zápasu. Hned v 1. minutě se prosadil sobotecký Halbych Lukáš a poslal domácí tým do vedení 1:0. Domácímu týmu to vlilo krev do žil a další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Do dvoubrankového vedení poslal Sobotku B Nývlt Jiří v 10. minutě a zvyšoval na 2:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, když v 12. minutě skóroval opět Halbych Lukáš - 3:0. Další hřebíček do rakve hostujícího týmu z Žeretic přidal domácí Procházka Petr, který v 24. minutě upravil na hrozivých 4:0 pro hostující tým. Žeretice ale zápas nezabalily a do konce poločasu zápasové skóre upravily na 4:2. Nejprve se v 34. minutě prosadil Musil Lukáš - 4:1 a v 35. minutě dával Novotný Ondřej na 4:2. Do konce poločasu již branka nepadla.

Sobotka si vedení pohlídala a zvítězila 5:3.

Úkolem pro domácí tým bylo přidat ještě nějaký ten gól a dovést zápas v poklidu do vítězného konce. Naopak Žeretice jistě chtěly ještě zápas zdramatizovat a vstřelit kontaktní branku. To se jim ale bohužel nepodařilo a tak pojistku za domácí tým vstřelil v 78. minutě opět Nývlt Jiří - 5:2. Zbytek zápasu se již jen dohrával a jediným vzrušením byla třetí branka Žeretic, kterou vstřelil v 85. minutě Jebavý Drahoš - 5:3. Rozhodčí Novotný Petr zápas ukončil za zmiňovaného stavu 5:3 pro Sobotku B. Nutno podotknout, že výsledek zápasu je zasloužený a odpovídá průběhu hry. Sobotka si tak po jasném vítězství připisuje tři body do tabulky III. třídy, když jedinou kaňkou z jejich strany byl špatný konec první půle poločasu, když inkasovala dvě branky.

SK Sobotka B
Přikryl Zdeněk (trenér Sobotky B): Začali jsme svižně a hned v první minutě jsme se ujali vedení. Zápas jsme měli pod kontrolou až na hluché místo před koncem prvního poločasu, kdy soupeř skóroval. Hráči se s domácími fanoušky rozloučili pěknou hrou a pěti góly navrch

Žeretice
Řeháček Tomáš (trenér Žeretic): Podrobnosti přineseme 6.6.2016.

M. Taneček [-] - P. Procházka [-] (46. L. Štrobl [-] ) , J. Nývlt [-] (71. J. Kužel [-] ) , T. Klečal [-] , M. Bartoň [-] , F. Stoklasa [-] , M. Mikulecký [-] (46. M. Prokorát [-] ) , L. Halbych [-] (59. P. Zahradník [-] ) , P. Chrpa [-] , J. Dušek [-] , J. Ort [-]

Žeretice
L. Řehák [-] (1. J. Jiránek [-] ) - O. Novotný [-] , P. Jebavý [-] , M. Šeps [-] , D. Jebavý [-] , M. Honzák [-] (66. P. Holman [-] ) , Z. Malínský [-] , J. Vašíček [-] , L. Musil [-] , J. Bílek [-] (46. J. Rejha [-] ) , K. Polanecký [-]

ŽK: 50. M. Prokorát - 12. L. Musil . ČK: 73. M. Prokorát .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Novotný Petr LB - MAJDL Josef (N), ZEMÁNEK Milan (N).