15.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Robousy na domácím hřišti přehrály Dětenice

0

Dvěma brankami utkání rozhodl Kynčl, kterému stačilo odehrát pouze poločas.

Dvoubrankové vedení domácích

Utkání se hrálo na nerovném terénu. K vidění byl vyrovnaný zápas, ve kterém vázla kombinace. Domácí byli nakonec šťastnějším mužstvem. V první pětačtyřicetiminutovce totiž dokázali vstřelit dvě branky. O obě se postaral Jan Kynčl, který nejprve poslal svůj tým do vedení ve 27. minutě a o patnáct minut později přidal druhý přesný zásah.

Převaha Dětenic k brance nevedla. Robousy své vedení udržely

Ve druhém poločase měli hosté více ze hry, domácí se takřka nedostali na jejich polovinu. Dětenice ovšem branku vstřelit nedokázaly a Robousy si tak po výhře 2:0 připsaly na úvod jarní části sezony tři body.

SK HOŠEK Robousy
L. Novotný [-] - M. Chýlek [-] , Z. Materna [-] , J. Kraus [-] , D. Brendl [-] - J. Machačka [-] , L. Drbohlav [-] , J. Holec [-] (80. L. Gritzer [-] ) , L. Wedlich [-] - J. Kynčl [-] (46. D. Kalfeřt [-] ) , J. Pravda [-] (68. M. Číha [-] ) -

Dětenice
J. Najman [-] - M. Jozífek [-] , M. Šolc [-] , P. Siřínek [-] , M. Dlask [-] (68. L. Rykl [-] ) , M. Bobek [-] - M. Řehák [-] , M. Bacovský [-] (68. J. Rykl [-] ) , M. Šoltys [-] , M. Novotný [-] - A. Mašín [-]

ŽK: 33. J. Kraus , 66. J. Pravda , 87. M. Chýlek - 51. M. Dlask , 60. M. Jozífek , 66. M. Bacovský .
Počet diváků: 37. Rozhodčí: Soukup Pavel - VODIČKA Ondřej (N), BACOVSKÝ Jan (N).