15.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dramatický souboj lépe pro hosty

55. V. Kofroň (p.) - 30. T. Šťastný , 85. M. Sommr
0

Je sobota k večeru a fanouši domácího a hostůjícich týmu přicházeji na hřistě týmu Břasy a připravují se na duel , který bude velmi dramatický, protože minulé vyhrály jednoznačně cheznovičtí, ale dnes tom tak zdaleka nebylo.

Vyrovnaný poločas

Zatím co podzimní zápas dnešních dvou soupeřů vyzněl jednoznačně pro Cheznovice v poměru 3:0,dnes tomu tak nebylo. Hrál se vyrovnaný zápas,se spoustou nepřesností na obou stranách. Skóre však přece jen otevřely Cheznovice. Mračkovu přihrávku totiž zužitkoval ve vedoucí branku utkání T.Šťastný.první poločas , byl jinak už vyrovnaný.

Snaha domácích o zvrat

Do druhého šli více namotivovaní  Rakovštví a chtěli jsme co nejdříve vyrovnat. Přibylo i více ostrých soubojů a celkově se druhá půle odehrávala nervózněji. Po jednom úniku hráče Raková přišel faul ve vápně a nařízenou penaltu promněnil Sommr. To hosty ješté víc nabudilo a s ješté větší bojovností se hnali za vedoucí brankou. Po rohovém kopu propadl míč golmanovi Žižkovi a hosté šli snadno do vedení. Zbývalo asi sedm minut do konce.Hosté z posledních sil ještě chtěli vyrovnat,bylo několik šancí,nastřelená tyč, ale vyrovnání nepřišlo.Takže zápas se dohrál v bojovném tempu, které, ale skončilo lépe pro cheznovické

SK Primalex Břasy
Radek Nový: Zapas šestého se sedmym,velmi vyrovnány...ne bohaty na šance, ale hodne o soubojich o durazu o bojovnosti... vice stesti meli hoste, remíza by byla spravedlivější

Š. Žižka [-] - M. Triner [-] (75. J. Opatrný [-] ) , J. Lukáč ml. [-] (65. M. Liška [-] ) , D. Kroc [-] , P. Kalaš [-] , S. Med [-] (60. M. Šašek [-] ) , J. Soukup [-] , V. Kofroň [-] , J. Vlček [-] , J. Egrmajer [-] , R. Nový [-] (73. M. Zikmund [-] )