17.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Boj až do posledních minut !

0

Souboj celku s čela tabulky.Oba týmy mají políčeno na postup.Minulý zápas těchto soůpeřu dopadl lépe pro Strašice, takže Mirošov bude mít co vracet.

Vyrovnaný poločas

Začátek zápasu nebyl nijak zajímavý a v prvních 10 minutách bylo pár náznaku, ale žádné velká šance se nekonala. Až ve 13 minutě ze standartní situace se trefil Sommer a hostujíci Strašice tak vedli 1-0. Po golu se vytvářeli šance na obou stranách, ale Mirošov byl aktivnějším a lepším týmem.Mirošov dále tlačil a strašice moc k ničemu nepouštěl, ale Ve 43minutě kopal přímý kop Mirošov a jelikož bylo mokro a pršelo, tak míč propadl až do sítě a šlo se do kabin za stavu 1-1.

Mirošov zabojoval a zvítězil

Druhý poločas se hosté mohli dostat do vedení a to, když Šimon Huttr běžel sám na golmana, ale míč si trochu předkopl a ze šance nebylo nic. I ve druhém poločase byl lepší Mirošov a vytvářel si víc šancí a hostujícím strašicím chyběl pohyb. Mirošov po dalších dvou standartkách udeřil a rázem byl stav 3-1 pro domácí. Až ke konci hosté přidali a povedlo se snížit na 3-2 a to po centru, kdy hlavičkoval Šimon Huttr, ale pro hosty bohužel to snížení přišlo pozdě a Mirošov zaslouženě vyhrál.

FC Mirošov
Zdeněk Bezděk: Od začátku jsme byly lepším týmem.Hosté občas dokázali zahrozit.Byl to pěkný zápas

TJ Spartak Strašice
Zdeněk Rolinec: Sobotni zapas nam nevysel sice jsme se dostali do vedeni ale od zacatku byl lepsi tym Mirosov a zaslouzene jsme prohrali a ted musime zvednout hlavy a pripravit se na dalsi utkani a musime uz vyhrat

FC Mirošov
P. Skala [-] - P. Beránek [-] (60. M. Bernard [-] ) , J. Križánek [-] , J. Šimonovský [-] (56. L. Starinský [-] ) , J. Jurina [-] (67. D. Dědič [-] ) , R. Štverák [-] , Z. Špetka [-] , P. Bezděk [-] , V. Šmatlák [-] , J. Bezděk [-] (82. R. Brudna [-] ) , M. Kubeš [-]

R. Paur [-] - L. Pigula [-] , P. Klír [-] (65. D. Císařovský [-] ) , Š. Huttr [-] , V. Šlapák [-] (86. Z. Rolinec [-] ) , T. Krákora [-] (60. M. Hrabal [-] ) , M. Huttr [-] , J. Sommer [-] (85. Š. Bartišek [-] ) , J. Vildmon [-] , M. Šípek [-] , R. Štych [-]

ŽK: 71. L. Starinský .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: NOVÁK František - SÝKORA Vlastimil (N), PETEREC Ivan (N).