17.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

Radnice těžkým soupeřem pro favorita!

52. V. Nový , 80. J. Janout
0

Jak už býva zvykem v každem kole se najde nějaká vyjímka, která ho vždy dokáže opestřit.A tou vyjimkou je právě duel Radnice a Přikošic.Přikošice jsou leadrem ligy a jedou na svou vysněnou postupovou notu, která je vynese do výšší soutěžě, zatímco radnice se drží na opačném konci tabulky v relativně klidnné pozici, ale tentokrár byla pro Hosty velmi těžký soupeř, ale více se dočtete v článku.

Bojovný první poločas

V minulém duelu, který se odehrál na hřišti Přikošic zvítězili hosté a to 3:0, což jsi myslím, že je dobrý výsledek na takový tabulkový rozdíl, ale přejděme k dnešnímu duelu.Zápas začal za bojového tempa . protože domácichtěli ukázat jak kvalitní tým dnes mají a hosté se chtěli přiblížit výsněné metě, takže určitě bylo o co hrát.Hrálo se ze strany na stranu,  každou chvíli někde nějake postrknutí, nějaky zákrok, hráčí měli v hlavě vítězství a to  šlo poznat.První poločas byl hodně ubojovaný a tak na goli nezbyl žádný prostor, takže vprvní poločase se šlo do kabin za stavu 0:0.

Příkosice předvedli, že postup pro ně hodně znamená.

Od začátku druhého poločasu žačali nepatrně lépe hrát hosté a to se velmi brzy projevilo na výsledku , který ve 52 minutě změnil Vlastimil Nový po hezké kombinačni situaci poslal hosty do vedeni a stav zápasu byl rázem 1:0.Hosté se stále po malých krocích zlepšovali a dokazovali , že si postup do vyšší soutěže zaslouži a všechna tato práce se zůžitkovala ve 80 minutě , kdy Janout Jiří poslal svůj tým do vedení již o dvě brankyy.Domáci se poté snažili ještě něco s výsledkem udělat, ale hosté si už vklidu dohráli svůj vítězný souboj a tak zápas skončil 2:0 pro hostujíci Příkošice.Myslím, že to pro diváky musela být skvělá podívana, protože situace se stále měnila a výsledek je lepši pro Přikošice jen proto, že v klíčových momentech dokázali své kvality

TJ Sokol Radnice B
Daniel Buchanec: Předvedli jsme velmi dobrý výkon. Hosté byly skvělým soupeřem a zápas to byl kvalitní

TJ Čechie Příkosice
Jan Novák: Byl to pro nás velmi težký zápas , v neděli hráli i kluci s acka. Byl to velmi dobry fotbal na úrovni vyššich tříd,máme v plánu postoupit do vyšší soutěže a naše hra tomu velmi dobře nasvědčuje. Věřím, že divákům se zápas líbil, domácí radnice chtěla hrát,ale je pravda , že domáci diváci asi spokojeni nebyly .Byl to celkem vyhrocený duel

Š. Körner [-] - J. Kučera [-] (57. J. Jonák [-] ) , D. Krč [-] (81. M. Bušek [-] ) , J. Koníček [-] , J. Körner [-] (70. L. Koffer [-] ) , D. Fencl [-] (87. M. Kroc [-] ) , R. Kokoška [-] , P. Jícha [-] , T. Buchanec [-] , D. Buchanec [-] , P. Kabát [-]

P. Vaník [-] - V. Nový [-] , P. Voříšek [-] , T. Pražák [-] , J. Janout [-] (86. J. Kreidl [-] ) , M. Kravařík [-] , L. Krajdl [-] (88. M. Šefl [-] ) , P. Komanec [-] , R. Majdl [-] , P. Gosza [-] , J. Čada [-]

ŽK: 40. T. Buchanec .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: PRAŽSKÝ Tomáš - KODÝTEK Václav, HAVRÁNEK Václav.