20.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

Neporazitelné Cheznovice přidali další výhru !

37. T. Teplý (p.) - 49. R. Vaník , 59. K. Hlavička
0

Cheznovic se dnes utkali s jedním s adeptů na postup do 1.B třídy.Holoubkov,který je nedaleko první příčky a pořád má eště naději na to zabojovat a postoupit o soůtěž víš.Dnes , ale proti nim stál velmi dobrý soůpeř, který je ještě o příčky víš a to se také ukázalo při konečném výsledku hry . Cheznovice na jaře doposud neporažene potvrzuji , že zatím vypadaji na velkého adepta na postup o soůtěž výš a dneska tomu nebylo jinak.

Cheznovice prohravali

V minulém utkání těchto soůpeřů na podzim se ukázalo, jak vyrovnané tyto celky jsou a minulé utkání skončilo 2.2.ovšem dnešní zápas nezačal pro Cheznovice dobře.Už ve 20.minutě se totiž zranil Jaroslav Mraček a do hry šel jediný náhradník, který byl k disposici - Miroslav Lang. Navíc zranění J.Mračka je vážnější,takže bude chybět jistě několik zápasů. První branka utkání přišla ve 37.minutě. Po údajné ruce Jaroslava Langa v pokutovém území,pískl rozhodčí pokutový kop. A domácí střelec mířil přesně.A první poločas tedy zvládli lepe hoste, kteří zvítězili 1:0

Cheznovice otočili !

Po poločasové pauze přišel pro fandy TJ Holoubkov šok! Už ve 49.minutě cheznovický Rostislav Vaník a dokázal srovnat skóre a o deset minut později mířil do sítě Karel Hlavička.(1:2) Holoubečtí vrhli vše do útoku ,ale obrana FC96 odolávala. Cca. 10.minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen cheznovický Jan Sommer a navíc došlo k dalšímu zranění v dresu FC96. Posledních deset minut tak Cheznovice bojovali o devíti hráčích a doslova peklo před svou branku ustáli. 100% jarní bilance FC96 tak pokračuje a toto vítězství znamená posun na 3.příčku. O příštím víkendu mají Cherznovičtí volno. Pokud jste utkání navštívili, tak ho určitě ohodnotě :)

TJ Holoubkov
Petr Beran: Soupeř nás dneska přesvědčil o svých kvalitách. ale byly jsme lepším celkem , ale bohužel jsme měli smůlu a nedokázali využít naší lepši hry.První poločas nám patřil, ale ve druhémm už to bylo vyrovnané.Diváci byly skvělý a rozhodčí předvedl optimální výkon

FC Cheznovice 96
Karel Hlavička: Dnes to byl velmi vybojovány výsledek , měli jsme štěstí, že jsme soupeře dokázali udolat , protože Holoubkov podal velmi kvalitní výkon.Utkání navštívilo dost diváku a rozhodči neovlivnil výsledek .Byl to velmi dobrý týmový výkon.

P. Šmíd [-] - P. Procházka [-] (86. P. Beran [-] ) , M. Auterský [-] , T. Jankovský [-] (70. F. Ineman [-] ) , J. Zajíček [-] , M. Rada [-] , T. Aubrecht [-] , T. Teplý [-] , V. Kořan [-] , T. Huml [-] , M. Šrámek [-]

A. Tráva [-] - M. Sommr [-] , T. Šťastný [-] , T. Pražský [-] , J. Mraček [-] (23. M. Lang [-] ) - J. Sommer [-] , R. Vaník [-] , J. Frühauf [-] , P. Ondřejíček [-] - J. Lang [-] , K. Hlavička [-] -

ŽK: 27. T. Huml , 62. P. Procházka , 85. M. Rada - 44. J. Sommer , 65. M. Sommr . ČK: 80. M. Sommr .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hlavsa Radek - BÍBA Zbyněk, LISÝ Jiří.