18.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

--

V Nýřanech vyhráli Úlice až po penaltách

0

Úlice jsou jediným týmem, který dokáže konkurovat vedoucímu Kaznějovu B a druhým Všerubám. Ovšem v dnešním zápase zaváhali s domácími Nýřany a se štěstím dotáhli zápas až k penaltám, které lépe dopadli právě pro Úlice

První půle dopadla nešťastně pro Úlice

Od začátku byli lepší Úlice, ale jako první skóroval hráč Nýřan, který po pěkné akci na levém křídle obránce nahrával přímo branku, kde zakončoval Portugalec Santos Vaz Baltazar Aleada Martim a to v 23. Minutě. Tempo s domácími srovnala až akce z 33. minutě, kdy Úlice ze hry přečíslili obranu a na konci akce úspěšně zakončoval Jan Cvachouček (stav zápasu 1:1).

Druhá půlka stejně vyrovnaná jako ta první

Výkon obou týmů gradoval a rozhodně bylo na co se dívat. Oba týmy se hnaly do útoku, ale především Úlice trápila koncovka. A další nešťastnou situací pro Úlice bylo špatné vyhození gólmana, míč z jeho rukou se dostal k záložníkovi Nýřan Jaroslavu Šindlerovi, a ten nepochybně z 25 ti metrů přeloboval brankáře Úlic. Stav zápasu byl 2:1 pro Nýřany. Následovala hluchá půlhodinka, kterou ukončil až po krásné přihrávce Ladislav Soukup, který v 85. Minutě pohodlně obhodil brankáře a vynutil si tím penaltový rozstřel.

Štěstěna přála Úlicím

Penalty jsou loterie, kterou lépe zvládli Úlice. Jak sám podotkl pan Strauber „penalty nám prostě nejdou“ možná to bude impulz do další práce Nýřan, aby se právě v téhle dovednosti dokázali zdokonalit.

TJ Nýřany B
pan. Strauber: „Dneska to byla zasloužená remíza. Mohli jsme dostat více gólů, soupeř hodně šancí zahodil. Před koncem jsme dostali nešťastný gól a zápas došel k penaltám, které nám vůbec nejdou.“

SK Viktoria Úlice
pan Šámal: „První půlka byla mizerná. V druhé půlce jsme se začali zlepšovat, ale chybělo nám opory týmu z obrany a zálohy. Měli jsme dneska vyhrát, ale alespoň, že ty penalty jsme zvládli.“

TJ Nýřany B
F. Jany [-] - V. Vácha [-] , M. Laub [-] (76. R. Stauber [-] ) , O. Stehlík [-] - M. Routschka [-] , M. Štěpánek [-] , M. Kalibán [-] , M. Vozabule [-] , J. Šindler [-] , J. Šindler [-] - J. Cvachouček [-] -

P. Kalián [-] - M. Sadílek [-] , J. Liška [-] (69. A. Serrano [-] ) , F. Popelka [-] , O. Bělohlav [-] (56. L. Distler [-] ) , V. Santos [-] , J. Kos [-] , L. Soukup [-] , D. Šablatura [-] , J. Hobl [-] , J. Čermák [-]

ŽK: 47. M. Štěpánek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: WALTER Ladislav - ŠTEFFEL Radek (N), ŠÁMAL Emil (N).