17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Čtyři červené, devět branek a dva hattricky ve Zbůchu!

0

Tak to byl zápas, na který se nezapomíná! Domácí nakonec po nerozhodném prvním poločase zvládli přestřelku a konečně na jaře uspěli.

Jeden z nejdivočejších zápasů dosavadního průběhu soutěže proběhl dnes ve Zbůchu. Ten oplatil svému soupeři porážku z podzimu 0:2 a dokonce nezapomněl ani na úroky. Ale pojďme popořadě. Domácím se povedl vstup do zápasu a dvakrát zkraje utkání nastřelil Mrázek brankovou konstrukci. Do třetice to ale již vyšlo, když z malého vápna zakončil akci svých barev Michal Netušil. Další pohroma přišla pro Heřmanovu Huť, která k utkání přijela pouze v jedenácti hráčích, po chvilce, když po zranění musela dohrávat o deseti. Jenže domácí Bártek brzy inkasoval během chvilky dvě žluté karty a síly na hřišti se tak srovnaly. A brzy také i skóre. Martin Lakó totiž ranou k tyči využil centru od brankové čáry Posledního a do kabin tak obě mužstva odcházela k vítězství i prohře stejně daleko.

Jenže ze druhé půle neuběhlo ani sto dvacet vteřin a domácí měli opět navrch. Povedený ťukes zakončil z velké blízkosti Jaroslav Veselý. Heřmanova Huť ovšem přispěchala s brzkou odpovědí. Jan Lakó vysunul svého bratra Martina, kterýsi píchl kulatý nesmysl do vápna a překonal i Gründla. I do třetice ale Zbůch odskočil do výhody. Další kombinaci prakticky až na malé vápno tentokrát dopravil do sítě František Paum. brzy poté ho následoval obdobným způsobem i Jaroslav Pavlíček a náskok byl hned dvojnásobný. Navíc následně museli hosté opět čelit soupeři v oslabení, když druhou žlutou kartu obdržel Jan Lakó. Toho brzy využil opět Jaroslav Pavlíček, který zakončoval z šestnáctky rychlý ťukes. V závěru utkání ještě byly dovršeny dva hattricky. Nejprve Martin Lakó pláchl domácí obraně a po kličce gólmanovi zakončil do prázdné. Na druhé straně dodal definitivní podobu výsledku Jaroslav Pavlíček, který vyzrál na Sladkého z malého vápna. Padla ještě také červená karta na každé straně, když po vzájemné strkanici dostali žlutou Vladař a Lakó Václav. Oba již jednu měli, takže byli alespoň dříve ve sprchách.

TJ Baník Zbůch
Hulinský Josef: „Byl to divoký zápas. Hráli jsme po zranění soupeře proti deseti, oni však stále měli nebezpečné protiútoky. Pak jsme šli do deseti i my a ve druhém poločase byla hra od nás lepší, tlačili jsme se do šancí, byli jsme aktivnější, lepší, ale dělali jsme stále chyby. Po brance na pět tři už se zápas zlomil. Dnes jsme si to zasloužili a šli jsme tomu více napřed.“

TJ Heřmanova Huť
Vavřina Vladimír: „Od dvacáté minuty jsme hráli o deseti, což se na výkonu projevilo. Pak bylo po zápase po dalších čtyřech červených kartách. Nezvládli jsme to dnes.“

J. Gründl [-] - J. Pavlíček [-] , M. Šindelář [-] , D. Mrázek [-] , M. Herman [-] , J. Hrdlička [-] , F. Paum [-] , J. Veselý [-] (63. L. Vladař [-] ) , M. Netušil [-] , J. Jirka [-] , T. Bártek [-]

M. Sladký [-] - J. Franko [-] , T. Vlach [-] , B. Németh [-] , J. Cejthamr [-] , M. Poslední [-] , M. Šůla [-] , M. Lakó [-] , J. Lakó [-] , T. Duník [-] , V. Lakó [-]

ŽK: 25. T. Bártek , 68. L. Vladař - 56. J. Lakó , 61. V. Lakó . ČK: 33. T. Bártek , 88. L. Vladař - 70. J. Lakó , 88. V. Lakó .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: RÝDL Pavel - SPILLER Richard (N), PÁLEK Michal (N).