20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Líně svůj vzestup potvrdily pěti góly!

25. J. Tycar , 37. J. Mašek , 54. J. Tycar , 60. J. Kracík , 80. A. Mašek - 10. T. Randa
0

Domácí se zápas od zápasu zvedají, což na vlastní kůži pocítili i hráči Mladotic, kteří si odvážejí pět branek.

Líně uspěly na podzim na půdě lídra z Mladotice v penaltách, když dokonce otočily stav 0:2. A dnes stvrdily, že se jim na tohoto soupeře daří. Lépe ovšem začali hosté. Ti se dostali do vedení již v desáté minutě, když utekl po pravé straně Urban, naservíroval před branku Tomáši Randovi, který již doručil balíček na místo určení. Domácí se oklepali v pětadvacáté minutě. To natáhl ke střele zpoza šestnáctky Jan Tycar a již pouze začal přijímat gratulace od svých spoluhráčů. Do poločasu navíc Líně dokonaly obrat. Kuna z pravé strany dával pod sebe do vápna na Jana Maška, jenž využil výhodnou střeleckou pozici. Na padesát přítomných fanoušků tak začalo o přestávce ve vzduchu cítit možné skolení lídra.

To také po necelých deseti minutách hry ve druhé půli stvrdil opět Jan Tycar. Ve velkém vápně Mladotic dostal příliš mnoho prostoru a zamířil přesně k tyči. Po hodině hry navíc navýšil skóre Jaroslav Kracík, který se zjevil v prostoru penaltového puntíku a lobem vyzrál na Kroftu v bráně. Definitivní podobu výsledku udělal v samotném závěru Antonín Mašek a lídr soutěže tak odjíždí z Líní s bůrem a první týmy jsou na čele tak hned tři se shodným počtem bodů, Líně naopak mocně finišují a již téměř vidí na čtvrtou pozici.

TJ Baník Líně
Aschenbrenner Petr: „Kolektivní výkon jako v minulém kole ve Vejprnicích. Ty se mi ale před týdnem zdály být lepším soupeřem. Zápas jsme zvládli týmovým duchem, navíc se nám dařilo i střelecky.“

TJ Sokol Mladotice
Kučera Zdeněk: „Dnes se nám nedařilo, hráli jsme špatně. Neměli jsme brankaře, chytal hráč z pole, ale nemohl za to určitě on a na to se rozhodně vymlouvat nebudeme. Domácí chtěli více vyhrát.“

R. Anders [-] - J. Mašek [-] (85. T. Aschenbrenner [-] ) , J. Antoš [-] , M. Kuna [-] (75. A. Mašek [-] ) , J. Tycar [-] , J. Kracík [-] , M. Dudík [-] , D. Čechura [-] , M. Šluk [-] (87. L. Voler [-] ) , P. Staškovič [-] , T. Šoul [-]

F. Krofta [-] - P. Berka [-] , V. Šiml [-] , T. Kučera [-] , R. Kučera [-] - O. Šiml [-] , O. Krofta [-] , T. Randa [-] - D. Urban [-] , Z. Slach [-] , O. Jánský [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: KŘÍŽ Petr - TOPTEJ Emil (N), HAUZNER Jiří (N).