14.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Habartov loupil v Nové Roli

60. T. Ady
0

Souboj dvou týmů, které od sebe před dnešním zápasem dělily jen tři body, přineslo pouze jeden gól. Hosté se tak bodově dotáhli na svého soupeře.

První poločas bez gólu

První jarní zápas si připsali také hráči domácí Nové Role a hostujícího Habartova. Utkání se hrálo na umělé trávě, což slibovalo rychlejší fotbal. Padesát pět diváků si našlo cestu do Ostrova na umělou trávu a mohli sledovat představení dvou týmů z horní poloviny tabulky. Od první minuty se do hry dostávali více domácí a vytvořili si hned několik brankových příležitostí, ale ke gólu žádná nevedla. Hosté se dostávali do zakončení o něco méně než domácí Nová Role, ale bez vážnějšího ohrožení brány. V prvním poločase diváci gól neviděli a tak mohli s napětím sledovat, co přinese poločas druhý.

Vítěze zápasu určila šedesátá minuta

Ve druhém poločase se hra více otevřela a začalo přicházet i více šancí. Nejvážnější šance domácích skončila na tyči. První hostující šance ve druhém poločase přišla v šedesáté minutě, kdy po chybě domácí obrany poslal svůj tým do vedení Tomáš Ady a bylo to 0:1. Hostující Habartov se v tu chvíli začal soustředit hlavně na obranu a ubránit jednobrankové vedení, což se jim dařilo velmi dobře a domácí se ne a ne prosadit přes dobře organizovanou obranu Habartova. Nic na tom nezměnilo ani břevno, které domácí nastřelili po obdrženém gólu a vítězství tak mohl slavit hostující Habartov, když po několika letech konečně Novou Roli porazil.

FK Nová Role
Daniel Hájek: „Celý zápas jsme byli lepší,měli jsme více šancí než hosté, myslím, že na střely na bránu to bylo 8:2, oni prostě dali branku a my ne.“

TJ Baník Habartov
Robert Jirgl: „Musím pochválit celé mužstvo za předvedený bojovný výkon a dodržení taktických pokynů. Hráči zápas odjezdili od první do poslední minuty. Odměnou byly tři body.“

J. Latislav [-] - P. Florián [-] , J. Veverka ml. [-] , L. Hnízdil [-] - T. Červík [-] (73. D. Hegenbart [-] ) , M. Živanovič [-] , J. Vaverka [-] , M. Hůlka [-] , T. Kvapil [-] - L. Hájek [-] , P. Belbl [-]

L. Trpišovský [-] - T. Ady [-] , T. Tamajka [-] (71. M. Tancl [-] ) , P. Formánek [-] (82. G. Hanker [-] ) , M. Janík [-] (46. A. Radimerský [-] ) , M. Richter [-] , R. Mašek [-] , J. Křepela [-] , V. Tichý [-] , L. Tamajka [-] , D. Houdek [-]

ŽK: 14. J. Veverka ml. .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Hodač Petr - ŘÁDA Josef, BOTOŠ Robert.