Výhra hostujícího týmu byla zkalena zraněním kanonýra

Snaha domácích vedení nepřinesla

Již v úvodu utkání měli hosté dvě gólové šance, které neproměnili.

Jako první skóroval v 16. minutě domácí Martin Brada.

Po tomto gólu byla hra vyrovnaná až do 36. minuty, kdy hosté vyrovnali  Tomášem Vendlem z trestného kopu na 1:1.

Ve 38. minutě přidal po křídelní gól Josef Heppner.

Do poločasu mohl skóre navýšit ještě Jan Prokš, když šel sám na brankáře domácích Tomáše Matějku, který šanci zneškodnil.

Zranění kanonýra

V druhém poločase měli domácí více ze hry, která se po většinu času odekrával na polovině hostí.

Obraz hry se změnil až gólem Jana Prokše v 68. minutě.

V 75 minutě si tento kanonýr hostí  poranil koleno, což byla pro hosty velká ztráta.

I přes tuto ztrátu dokázali v 89. minutě přidat čtvrtý gól, když po křídelní akci Michala Kříže skóroval z druhé strany nabíhající Roman Souček.

TJ Sokol Lípa
Pavel Souček: Zranění nejlepšího našeho hráče Jana Prokše přineslo velké starosti, přesto jsme i v oslabení dokázali zvítězit.