8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Fotbalová lahůdka a kvalitní hra

0

Parádní gól obránce Mikuláše Borkovce

Nádherná trefa z vlastní poloviny

Domácí vstoupili do zápasu s tím, že chtěli napravit poslední domácí ztrátu s Věžnicí.

Po výhře v Černovicích 8:2, chěli být domácí úspěšní i před vlastním publikem a to i s vědomím kvality soupeře.

Snažili se eliminovat špílmachra hostí Dušana Lovětínského,což se jim i dařilo.

Hra byla vyrovnaná.

V 32. minutě skóroval hostující Mikuláš Borkovec, když z  vlastní poloviny hřiště trefil nádhernou ranou do šibenice. Brankář stojící ve velkém vápně na úrovni značky pokutového kopu neměl šanci gólu zabránit.

ve 45 minutě Roman Němec potáhl balon po levé straně, balónem přes celou bránu našel  Stanislava Böhma a ten ho bezpečně uklidil do brány a srovnal stav utkání na 1:1.

Tímto výsledkem také poločas skončil.

Hrubá chyba domácí připravila o body

Druhý poločas začali domácí aktivně.

V 59. minutě šli zaslouženě do vedení domácí, branku vstřelil Jan Kaplan, který se prodral přes dva hráče a střelou na přední tyč zakončil.

V 76.minutě vyrovnal hostující Martin Jileček, když po velkém nedoruzumění domácího brankáře a krajního obránce se dostal k míči v malém vápně a pohodlně skóroval.

Ke konci se hra přiostřila, což se projevilo i na celkovém počtu 6 žlutých karet, konečný výsledek se však již nezměnil.

TJ Sokol Mírovka
Michal Marek: Remíza je spravedlivá, Černíč je kvalitní soupeř. Hráče jsem pochválil za předvedenou hru.Jejich snaha byla snížena lacinými góly.

J. Beděra [-] - F. Valášek [-] (82. J. Berky [-] ) , R. Němec [-] , P. Lacina [-] , S. Böhm [-] , J. Kaplan [-] , M. Netopilík [-] , L. Freudenreich [-] , M. Zet [-] , M. Martínek [-] , J. Rásl [-]