9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Bojovný výkon hostí nestačil

Předvídavost měla úspěch

Zápas začal vyrovnaně.

Domácí měli poměrně dost nepřesných jednoduchých přihrávek.

Z nepřesností se zrodila první větší šance hostů, když ve 20. minutě domácí branář podběhl centr, ale hostující útočník byl chybou překvapen a dal vedle.

Od 25 minuty domácí  zpřesnili kombinace a začali mít více ze hry.

Ve 34. minutě  Dušan Lovětínský utekl po křídle, obešel dva hráče a nechytatelně skóroval k tyči.

Ve 40. minutě zvyšoval na 2:0 opět DUšan Lovětínský, když předvídal chybu hostujícího obránce, který hlavičkoval malou domů brankáři. Lovětínský byl u míče dříve a brankáře krásně přehodil.

Sympatická hra hostů

Druhý poločas se hosté snažili zlepšit hru a byli domácím vyrovnaným soupeřem.

V 56. minutě přidal Petr Novák třetí gól po propadnutí obrany hostů.

V 68. minutě střílel na 4:0 branku Jiří Lacina.

V 86. minutě Lovětínský nedal. když šel sám na brankáře.

Následně v 87. minutě korigoval za hosty výsledek na 4:1 Miloslav Kočí.

TJ Podyjí Černíč
Milan Dušek: Domací podali slušný výkon, hosté však sympaticky bojovali až do konce i za nepříznivého stavu.

M. Novák [-] - V. Leitkep [-] , T. Lojka [-] , D. Solař [-] , M. Leitkep [-] - M. Brom [-] , P. Čermák [-] , J. Lacina [-] (69. Z. Janoušek [-] ) , M. Borkovec [-] - P. Novák [-] (70. D. Hajdík [-] ) , D. Lovětínský [-] -