10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Bojovný zápas na těžkém terénu

Hráči se potýkali s těžkým terénem

Těsně před zápasem začalo pršet, takže začátek zápasu byl na těžkém terénu.

Hra byla počasím ovlivněna.

Při prvním gólu v 7.  minutě vypadl brankáři domácích vlhký balón a Filip Vala pohodlně skóroval.

V 10 minutě  vyrovnal Jan Bártík, když to vzal na sebe,  prošel přes dva hráče a prostřeli gólmana.

V 33. minutě šli domácí po rohovém kopu do vedení, hlavou se trefil Lukáš Vavřička.

Nebezpečná střela Jana Roseckého z 25 metrů skončila na tyčce.

Poločas se dohrával ve středovém území a skončil 2:1.

Hosté otočili zápas

Do druhého poločasu nastoupil lépe Tis.

Podařilo se jim vývoj zápasu otočit.

V 57. minutě Jakub Hortenský po standartní situaci z vápna vše propálil a bylo srovnáno na 2:2

V 58 minutě po nákopu z vlastní poloviny hostující záložník šel po pravé straně do brejku, dal míč pod sebe a Bohuslav Krajíček se nemýlil.

V 75. minutě hostující Jan Vácha upravil na 2:4.

V 79. minutě po křídle utekl střídající Denis Semerád, dal pod sebe a Vít Bělák z malého vápna postřelil gólmana  hostí.

Na konečném výsledku 3:4 se již nic neměnilo.

TJ Sokol Habry
Lukáš Vavřička: Slušný výkon z obou stran, diváci se bavili. Hosté měli více štěstí.

TJ Tis
Miloslav Kozlík: Vyrovnaný, bojovný zápas na těžkém terénu. Chtěli jsme místní derby vyhrát, brankář Josef Sojka nás v krizových situacích zachránil a výsledek se nám podařilo udržet.

V. Krátký [-] - L. Vavřička [-] , M. Janouch [-] , M. Rainiš [-] , J. Řezníček [-] , R. Krátký [-] (68. J. Melechovský [-] ) , M. Bernat [-] - F. Fanta [-] (78. D. Semerád [-] ) , V. Bělák [-] , L. Klouček [-] - J. Bártík [-] -