10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

6. J. Anděl , 53. M. Axman - 18. J. Strnad , 42. M. Mrňa , 49. K. Mrňa
0

Šlágr kola mezi Jemnickem B a vedoucím Studencem skončil vítězstvím hostů 3:2.

První půle branku nepřinesla

Šlágr kola byl k vidění na půdě Jemnicka B, kam přijel nový lídr tabulky, tým Studence. Ten ještě v probíhajícím ročníku neokusil hořkost porážky o což se určitě chtělo Jemnicko pokusit. Čtyři výhry v řadě bez inkasovaného gólu tak hovořilo za své. Ale pokračování její série trvala pouhých šest minut, kdy přelstil dlouho nepřekonaného Lukáše Pěnčíka Jiří Anděl, který v tomto případě nezachoval andělskou tvář a poslal domácí tým do brzkého vedení -1:0. Domácí tým měl velkou snahu navýšit své vedení, které by již mohlo určit jistý směr utkání, ale to každopádně nechtěli hosté připustit a v 18. minutě dokázal vyrovnat hostující útočník Jiří Strnad -1:1. Vyrovnaný stav vydržel téměř do konce prvního poločasu, ale proti byl hostující Michal Mrňa, který podruhé v zápase překonal Tomáše Tesaře a pomohl tak Studenci do konce poločasu otočit nepříznivě vyvíjející se stav na 1:2.

Domácí dokázali pouze snížit

Druhý poločas začali hosté opět dobře tak jak ukončili první půli, další vstřelenou brankou, a to hned ve 49. minutě, a opět to byl Michal Mrňa, který rázem poslal hosty do dvougólového vedení 1:3. Domácí tým však nesložil zbraně ahned v 53. minutě bylo sníženo kontaktní brankou, kterou vstřelil Martin Axman -2:3. Zápas dobré úrovně rozhodla zkušenost hostů, kteří nadále vévodí tabulce a ani Jemnicko nezastavilo jejich spanilou jízdu. Navíc jsme psychycky nezvládli konec zápasu

1. FC JEMNICKO B
Kincl Martin, trenér: Zápas dobré úrovně rozhodla zkušenost hostů. Naše bojovnost nestačila. Psychycky jsme nezvládli konec zápasu.

TJ Sokol Studenec
Čonka Josef, trenér: Hra byla vyrovnaná. Na úvodní gól domácích jsme dokázali odpovědět a v závěru prvního poločasu dát důležitou branku. Ve druhém poločase jsme vedení navýšili, domácím se podařilo pouze snížit

T. Tesař [-] - M. Axman [-] , J. Anděl [-] , K. Tesař [-] (78. P. Růžička [-] ) , P. Nevrkla [-] (59. B. Svoboda [-] ) , M. Hošek [-] , S. Křivánek [-] , M. Sevelda [-] , J. Křivánek [-] , O. Tesař [-] , D. Smetana [-]

L. Pěnčík [-] - P. Matějek [-] (63. F. Hájek [-] ) , M. Tretera [-] , P. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] - M. Nováček [-] (89. R. Kryštof [-] ) , M. Mrňa [-] , K. Mrňa [-] , O. Vrba [-] - F. Komárek [-] (76. M. Chalupa [-] ) , J. Strnad [-]

ŽK: 84. J. Anděl , 90. J. Křivánek , 90. M. Hošek - 14. M. Nováček , 84. M. Chalupa , 87. J. Strnad , 90. R. Kryštof . ČK: 90. J. Anděl .
Hráči zápasu: P. Nevrkla .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: NAVRKAL Ivo - JOBBAGY Pavel (N), KINCL Pavel (N).