Poslední zápas 28. kola skočil pro Kadaň bůrem.

0

odehrál se poslední zápas 28. kola mezi FK Litoměřicko a  FK Tatran Kadaň, který skočil jednoznačně ve prospěchu hostů.

Největší prohra pro Kadaň? Ano, je tomu tak. Kadaň v posledním kole 28. kola dostala výprask, když si pro tři body přijeli hoši z Litoměřicka a nasázeli domácím pět fíků. Zápas začal poklidným tempem, ani jeden z týmu gólově neohrozil bránu, takže brankáři obou týmu měli nohy nahoře. Ve 30 minutě se musel golman Kadaně ohýbat pro balón do sítě, jelikož o první branku utkání se postaral Ebert Dominik a poslal tak hosté dovedení. Poté golmani si mohli zase v klidu oddychnout, protože do konce první poločase ani jeden z týmu neohrozil branku. ,,První poločas jsme se snažili vycházet ze zodpovědné defenzívy a podnikat rychlé protiútoky, jen škoda, že se nepodařilo vstřelit více jak jednu branku‘‘: hlavní trenér Litoměricka. Začal druhý poločas a tým z Litoměřicka měl rozhodně navrch a to se také potvrdilo v demoliční osmi minutovce, když se v 65. minutě prosadil Lukáš Marič, tři minuty poté Vladimír Pocner a na 4:0 upravil Matěj Vrzák. To už pak bylo skoro jasné, že si hosté budou užívat hru a získané tři body, ale v 87. minutě dal svůj druhý gól Vladimír Pocner aq fanoušku mohli hlásat, pátá právě teď odbila.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.