NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

18:0 - TJ ABC Braník C - AFK Slavia Malešice B, 14.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. C

VENKU

0:15 - TJ Sokol Tuhaň - FK Čechie Kralupy n.Vltavou, 20.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. B - Tuhaň je otloukánkem soutěže a řadí se k několika málo týmům republiky, které nezískaly v sezóně jediný bod! Čechie do víkendového zápasu nasázela za 17 zápasů 55 branek, teď jich za jeden duel stihla rovnou 15!

STŘELEC VÍKENDU -  8 BRANEK V ZÁPASE

Lukáš Kastl nastoupil za béčko Baníku Líně B a zasloužil se osmi brankami o výhru svého celku 11:1 nad Kunějovicemi v plzeňské IV. třídě.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 680 diváků

Do tohoto přehledu zahrnujeme zápasy od třetí ligy níže. Tentokrát přišla největší návštěva na zápas Krajského přeboru Libereckého kraje mezi Slovan Frýdlant a TJ Jiskra Višňová. A byl to pro příchozí velmi zajímavý mač, hosté vyhráli 3:2 gólem z 87. minuty.

PŘESTŘELKY A OBRATY VÍKENDU

5:6p -  1.FC Dubí - Kladruby, 25.kolo, Ústecký | Teplice | Okresní přebor - Domácí vedli po poločase 4:0, perličkou je, že z toho dva góly byly vlastní. V druhém poločase to bylo ještě 5:1, pak ale Kladruby zavelely k obratu. Díky mocnému finiši (góly v 81., 88. a 91. minutě) stav srovnaly a v penaltovém rozstřelu pak slavily výhru!

5:8 - TJ Sokol Nová Ves - PTZ Nelahozeves, 20.kolo, Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B - Nová Ves vedla 4:0, poté 5:1. Jenomže druhý poločas patřil hostům, nasázeli v něm šest branek a vyhráli 8:5!

8:5 - SK Transformátor Počítky B - TJ Jiskra Bohdalec, 17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A - První poločas tohoto duelu musel bavit, skončil totiž 6:4!

9:6 - Sokol Jarošov nad Nežárkou - SK Novosedly n. Než, 18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor - Nejvíce branek o víkendu padlo v České republice v zápase Jarošova s Novosedly. Máme z něj ohlasy obou trenérů.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.