Dunovský Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
T.Sviny - Semice 1:4 (1:2) 25.05. 17:00 -
Olešník - Milevsko 3:0 (2:0) 11.05. 17:00 -
Mirovice - Třeboň 2:1 (1:0) 29.03. 10:15 -
Milevsko - Semice 1:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Bernartice - S.Ústí 1:4 (1:1) 11.11. 14:00 -
Olešník - Týn 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Chýnov - Veselí 1:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Kovářov - N.Včelnice 1:2 (0:2) 28.10. 14:30 -
Mirovice - Jankov 6:0 (4:0) 14.10. 10:15 -
Rudolfov - Mirovice 6:1 (4:0) 28.09. 16:30 -
Týn - Třebětice 1:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Met. Tábor - S.Ústí 0:2 (0:0) 16.09. 10:30 -
Prachatice - Blatná 1:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Roudné - Olešník 5:1 (4:0) 19.08. 13:30 -
Semice - Milevsko 1:3 (1:0) 12.08. 13:30 -
Sousedovice - Cehnice 4:0 (2:0) 10.06. 13:30 -
Kaplice - Mirovice 0:2 (0:1) 04.06. 17:00 -
Rudolfov - Třeboň 2:2 (1:0) 27.05. 17:00 -
Týn - Dražice 5:1 (3:0) 20.05. 17:00 -
Rudolfov - Milevsko 1:2 (0:2) 06.05. 10:30 -
Mirovice - Čkyně 2:0 (1:0) 01.05. 13:00 -
Prachatice - Hluboká 2:0 (1:0) 01.04. 16:30 -
Chýnov - Jistebnice 3:1 (2:0) 26.03. 15:00 -
Táborsko B - Třeboň 1:1 (1:1) 05.11. 10:15 -
J. Hradec - Semice 6:3 (3:0) 23.10. 15:30 -
Prachatice - Jankov 0:2 (0:0) 15.10. 15:30 -
Vodňany - Roudné 0:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Olešník - J. Hradec 3:1 (1:1) 28.09. 16:30 -
Protivín - Dražice 3:0 (2:0) 10.09. 15:00 -
Prachatice - Týn 1:4 (0:2) 27.08. 17:00 -
Rudolfov - Semice 2:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Mirotice - Hradiště B 2:3p. (0:1) 21.05. 17:00 -
Bernartice B - Borovany 3:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Rudolfov - Dražice 3:1 (0:1) 14.05. 10:30 -
Prachatice - Táborsko B 1:1 (1:0) 23.04. 17:00 -
Dražice - Č. Krumlov 1:2 (0:2) 02.04. 16:30 -
Týn - Třeboň 1:0 (0:0) 12.03. 14:30 -
Týn - Milevsko 2:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
S.Ústí - Jankov zrušen -
Jankov - Čimelice 4:1 (2:1) 28.09. 15:30 -
S.Ústí - Blatná zrušen -
Milevsko - Č. Krumlov 1:4 (0:3) 28.08. 17:00 -
Protivín - Č. Krumlov 1:4 (1:1) 14.08. 15:00 -
Slavia ČB - Lažiště 4:2 (2:0) 01.06. 17:00 -
Hluboká - Č. Krumlov 2:1 (1:0) 14.04. 16:30 -
Roudné - Olešník 0:3 (0:1) 30.03. 10:00 -
Jankov - Lom 0:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Želeč - Blatná 1:3 (1:2) 22.09. 16:30 -
Lom - Osek 4:0 (1:0) 02.09. 14:30 -
Milevsko - Dražice 3:0 (1:0) 12.08. 17:00