Jarolímek Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hřiměždice - Kos. Hora 1:1 (0:1) 25.05. 17:00 -
Dobrovíz - Švermov 3:1 (3:0) 19.05. 17:00 -
Mšec-N. Straš. - Libušín 1:2 (1:1) 11.05. 17:00 -
Tochovice - Milín 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Jest. Lhota - Velim B 2:3 (0:2) 28.04. 17:00 -
U.Janovice - Říčany 5:2 (3:1) 20.04. 17:00 -
Slaný B - Votice 4:3 (2:2) 07.04. 16:30 -
Libušín - Dobrovíz 2:0 (1:0) 30.03. 16:30 -
Povltavská FA B - Sokoleč 2:2 (2:0) 09.03. 14:30 -
Sedlčany - Dobříš 2:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Slaný B - Jíloviště 2:3 (1:0) 05.11. 14:00 -
Horky - Vrdy 3:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Doksy - Chlumec 3:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Votice - Beroun 0:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
M.Hradiště - Povltavská FA B 2:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Slaný B - Klecany 1:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Olbramovice - Kunice 1:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Beroun - Nelahozeves 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Slaný B - Nelahozeves 5:2 (2:1) 17.06. 17:00 -
Švermov - Vraný 6:3 (5:2) 04.06. 17:00 -
Králův Dvůr B - Slaný B 3:3 (2:2) 27.05. 17:00 -
Slavia HK - Jaroměř 7:1 (3:0) 21.05. 17:00 -
Beroun - Kutná Hora 4:3 (2:0) 12.05. 18:00 -
Úvaly - Poříčí 0:1 (0:1) 05.05. 18:00 -
Nelahozeves - Králův Dvůr B 3:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Velvary B - Kosmonosy B 1:7 (1:2) 16.04. 17:00 -
Velim B - B.Podolí 1:1 (1:0) 09.04. 16:30 -
Poříčí - Lysá 5:1 (3:1) 01.04. 16:30 -
Slaný B - Chlumec 0:2 (0:0) 19.03. 15:00 -
Sokoleč - Hřebeč 1:3 (1:1) 13.11. 10:00 -
Dobříš B - N.Ves 5:1 (3:0) 06.11. 14:00 -
Horky - Tuchlovice 1:4 (0:3) 29.10. 10:00 -
Zdice - Cerhovice 3:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Hřebeč - Velim 2:1 (2:0) 28.09. 10:30 -
Křivsoudov - U.Janovice 5:2 (2:0) 25.09. 16:30 -
Slaný B - SK Rakovník 1:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Doksy - Nespeky 1:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Teplýšovice - Jevany 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Křivsoudov - Miřetice 2:2 (0:0) 28.08. 17:00 -
Spartak - Sedlčany 4:2 (1:1) 13.08. 10:30 -
Komárov - Lysá 2:0 (1:0) 21.05. 10:30 -
Nelahozeves - Klecany 3:2 (1:1) 14.05. 17:00 -
Vestec - Klecany 0:0 (0:0) 07.05. 10:30 -
Jedomělice - Slaný B 0:1 (0:1) 24.04. 17:00 -
Kralupy - Hovorčovice 3:2 (3:0) 16.04. 10:15 -
Komárov - Č. Brod B 5:0 (4:0) 09.04. 10:30 -
Slavia - Pšovka 0:4 (0:1) 13.03. 13:30 -
Semice - SKMK 1:1 (0:0) 07.11. 14:00 -
N.Ves - Petrovice 4:1 (2:1) 30.10. 10:30 -
Č. Brod B - Povltavská FA B 2:3 (0:1) 24.10. 15:30