Prosr Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Prčice - Kladno B 3:4 (0:1) 02.06. 17:00 -
Mšec-N. Straš. - Zavidov 3:4 (2:3) 27.04. 17:00 -
Luštěnice - Vrdy 2:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Pšovka - Čáslav B 0:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Paběnice - SKMK 1:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Teplýšovice - Miřetice 3:3 (1:0) 28.10. 14:30 -
Kácov - Vlašim B 1:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Libušín - Zavidov 2:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Bakov - Chotětov 2:4 (1:1) 09.09. 17:00 -
Luštěnice - DBSK 2:3 (2:0) 26.08. 17:00 -
Černolice - Cerhovice 3:1 (0:1) 03.06. 17:00 -
Hostouň B - Lubná 3:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Pšovka - Votice 0:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
N. Strašecí - Vestec 2:1 (2:0) 06.05. 17:00 -
Rejšice - Byšice 4:0 (2:0) 02.04. 16:30 -
Neumětely - Jince 3:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
Libušín - Roztoky 6:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Divišov - Sedlčany B 3:2 (2:1) 22.10. 15:30 -
Bakov - Chotětov 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Hřebeč - Povltavská FA B 2:5 (1:2) 27.08. 10:15 -
Býchory - Nymburk 1:1 (1:1) 14.08. 17:00 -
Mělník - Pěčice 2:4 (1:3) 28.05. 10:15 -
Rejšice - Pěčice 3:2 (0:1) 30.04. 17:00 -
Hlízov - Luštěnice 3:0 (3:0) 02.04. 16:30 -
Rejšice - Čelákovice 1:1 (1:1) 19.03. 15:00 -
Doksy - Votice 2:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Zdice - Spartak 1:7 (0:3) 23.10. 15:30 -
Hřebeč - Vlašim B 6:1 (2:0) 02.10. 10:15 -
DBSK - Hlízov 0:4 (0:2) 25.09. 16:30 -
Č. Brod B - Komárov 0:1 (0:0) 29.08. 17:00 -
Vrdy - Liblice 0:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Doksy - Jíloviště 3:5 (2:2) 03.10. 16:00 -
Kralupy - Chotětov 2:4 (1:1) 05.09. 10:15 -
Rudná - Slaný B 1:5 (1:3) 22.08. 17:00 -
Pšovka - Luštěnice 0:1p. (0:0) 02.11. 14:00 -
Tuchlovice - Hvozdnice 2:3p. (2:0) 19.10. 15:30 -
Prčice - Nelahozeves 3:0 (2:0) 13.10. 15:30 -
Kosmonosy - Vysoká 6:2 (2:2) 06.10. 16:00 -
Nespeky - Hvozdnice 2:0 (1:0) 21.09. 16:30 -
Dobrovice - Poříčí 2:1 (0:1) 24.08. 17:00 -
Vestec - Nelahozeves 3:2 (2:0) 15.06. 17:00 -
Pěčice - Vlašim B 1:4 (1:2) 01.06. 14:00 -
Nelahozeves - Průhonice 2:0 (1:0) 11.05. 17:00 -
Petrovice - Kosoř 1:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
Nespeky - Libušín 2:1p. (0:0) 27.04. 17:00 -
Rejšice - Semice 2:1 (2:0) 06.04. 10:30 -
Lhota - Poříčany 2:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
SKMK - Hlízov 0:6 (0:3) 04.11. 14:00 -
DBSK - Semice 2:0 (1:0) 27.10. 15:30 -
Vyžlovka - Říčany 1:4 (0:2) 20.10. 10:15