ŠIMEK František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stříbro - Košutka 2:2 (0:0) 18.05. 17:00 -
Hadačka - Hunčice 5:0 (1:0) 12.05. 17:00 -
Mladotice - Úněšov 4:2 (4:1) 11.05. 18:00 -
Zruč - Košutka 2:2 (1:1) 08.05. 14:00 -
H. Bříza - Nýrsko 1:1 (1:0) 04.05. 10:15 -
Stříbro - Mýto 0:3 (0:2) 27.04. 17:00 -
Plasy B - Dolní Bělá B 3:5 (2:3) 14.04. 16:30 -
Holýšov - Kaznějov 2:2 (1:1) 07.04. 16:00 -
Blatnice - Heřmanova Huť 1:1 (0:1) 06.04. 16:30 -
Blatnice B - Kunějovice 4:1 (1:1) 06.04. 13:30 -
Košutka - Nepomuk 0:4 (0:3) 16.03. 14:30 -
Horš. Týn - Kralovice 2:3 (2:1) 05.11. 14:00 -
Mýto - Nýrsko 1:2 (1:0) 28.10. 17:00 -
Holýšov - Lhota 1:2 (1:1) 30.09. 16:00 -
Chodov - Dl. Újezd 4:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Horažďovice - Svéradice 9:1 (4:1) 16.09. 16:30 -
Tlumačov - Horš. Týn 0:4 (0:1) 10.09. 16:00 -
Košutka - Vejprnice 3:4 (1:0) 26.08. 14:00 -
Zruč - Rapid 1:2 (1:1) 12.08. 18:00 -
Mýto - Rapid 1:1 (1:1) 21.05. 18:00 -
Malesice - Luby 2:1 (1:0) 14.05. 16:00 -
Radnice - Zruč 6:0 (3:0) 30.04. 17:00 -
Dl. Újezd - Sušice 0:2 (0:1) 23.04. 15:00 -
Blovice - Štěnovice 3:0 (3:0) 22.04. 17:00 -
Staňkov - Zruč 0:1 (0:1) 09.04. 16:00 -
Kaznějov - Malesice 2:2 (1:2) 25.03. 15:00 -
Mýto - Nepomuk 2:0 (1:0) 04.03. 17:00 -
Vejprnice - Chotíkov 1:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Chotíkov - Lhota 4:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Bolevec - Žákava 0:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Volduchy - Slovan Plzeň 0:3 (0:1) 19.10. 19:30 -
Sušice - Žákava 6:2 (2:1) 16.10. 15:30 -
Nýrsko - Petřín B 1:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Mýto - Stříbro 5:1 (3:0) 01.10. 16:00 -
Union Plzeň - Hradiště 3:0 (1:0) 25.09. 16:30 -
Lhota - Zruč 5:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Rokycany B - Bolevec 2:0 (0:0) 18.09. 16:30 -
Křimice - Sušice 3:8 (1:4) 02.09. 18:00 -
Holýšov - Stříbro 4:1 (3:1) 21.08. 18:00 -
Rapid - Černice 1:1 (0:0) 16.08. 18:00 -
Staňkov - Petřín B 0:6 (0:3) 14.08. 16:00 -
Postřekov - Krchleby 2:1 (0:0) 29.05. 16:00 -
Kralovice - Rokycany B 5:4p. (1:3) 28.05. 10:15 -
Malesice - Chrást 1:0p. (0:0) 22.05. 16:00 -
Rapid - Staňkov 4:2 (3:1) 21.05. 14:00 -
Žákava - Mýto B 5:1 (4:1) 07.05. 17:30 -
Domažlice B - Lhota 4:0 (3:0) 01.05. 17:00 -
Černice - Staňkov 2:1 (0:1) 28.04. 18:00 -
Rapid - Chotíkov 2:1 (2:1) 23.04. 13:00 -
Rokycany B - Tachov 5:3 (2:1) 17.04. 17:00