PÁNEK Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Prachatice B - Netolice 0:2 (0:1) 28.04. 11:00 -
Lhenice - Hluboká B 3:0 (2:0) 20.04. 13:30 -
Prachatice B - Vl. Březí 1:2 (0:1) 14.04. 11:00 -
Vltavan - Č. Krumlov B 1:1 (1:0) 06.04. 13:00 -
Chelčice - Štěkeň 2:0 (1:0) 31.03. 15:00 -
Lhenice - Vltavan 3:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Boršov - Vltavan 1:1 (0:0) 04.11. 10:30 -
Bělčice - Junior B 0:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Čimelice - Větrovy 4:3 (1:2) 21.10. 15:30 -
Dražejov - Prachatice B 0:3 (0:2) 07.10. 12:30 -
Lhenice - Větřní 6:0 (5:0) 17.09. 15:00 -
Protivín B - Chotoviny 3:2 (1:0) 03.09. 17:00 -
Čimelice - Milevsko B 5:2 (3:1) 26.08. 17:00 -
Bernartice - Ml. Vožice 3:1 (2:0) 17.06. 13:30 -
Volyně - Vl. Březí 2:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Vacov - Cehnice 6:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Kaplice B - Zl. Koruna 0:6 (0:3) 07.05. 17:00 -
Větrovy - Milevsko B 2:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Dražejov - Sousedovice 1:1 (1:0) 29.04. 13:30 -
Podolí - Hradiště 3:4 (1:3) 22.04. 13:30 -
Božetice - Hradiště 0:3 (0:2) 08.04. 16:30 -
Prachatice B - Volyně 0:1 (0:1) 02.04. 11:00 -
Bavorov - Chelčice 1:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Cehnice - Sousedovice 0:11 (0:3) 13.11. 14:00 -
Bavorov - Cehnice 3:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Podolí - Planá n.Luž. 1:0 (0:0) 29.10. 11:00 -
T.Sviny B - Zl. Koruna 2:3 (0:3) 16.10. 15:00 -
Borek - Bystřice 1:3 (1:0) 01.10. 10:15 -
Volyně - Chelčice 1:1 (0:0) 18.09. 16:30 -
Prachatice B - Junior B 3:0 (2:0) 11.09. 11:00 -
Vacov - Dražejov 3:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Ledenice - Roudné B 3:2 (2:2) 21.08. 15:00 -
Ledenice - Neplachov 1:4 (1:1) 18.06. 10:15 -
H. Žďár - Lomnice 1:0 (0:0) 28.05. 10:30 -
Vltavan - Roudné B 1:12 (1:6) 21.05. 17:00 -
Čížová - Větrovy 0:3 (0:1) 14.05. 13:30 -
T.Sviny B - Vltavan 5:1 (3:0) 01.05. 15:00 -
Bělčice - Cehnice 2:2 (1:1) 18.04. 15:00 -
Sousedovice - Dražejov 2:0 (2:0) 16.04. 13:30 -
Olešnice - Č. Velenice 1:2 (0:0) 15.04. 17:00 -
Větřní - Boršov 1:0 (0:0) 09.04. 13:00 -
Frymburk - D. Dvořiště 1:3 (1:1) 26.03. 15:00 -
Chvalšiny - Vltavan 1:1 (0:0) 06.11. 10:30 -
Kluky - Čížová 8:0 (5:0) 30.10. 14:00 -
Sousedovice - Bavorov 3:1 (1:1) 23.10. 12:00 -
Větřní - Dříteň 2:0 (1:0) 16.10. 12:00 -
Frymburk - Boršov 1:0 (1:0) 09.10. 15:30 -
Junior B - Sousedovice 1:0 (0:0) 02.10. 12:30 -
Zl. Koruna - Větřní 2:1 (1:1) 25.09. 16:30 -
Bavorov - Dražejov 0:1 (0:1) 11.09. 10:30