VESELÝ Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotutice - V. Chválovice 1:2 (1:2) 11.05. 17:00 -
Vrb. Lhota - Plaňany B 0:2 (0:2) 05.05. 17:00 -
Konárovice - Krakovany B 2:5 (1:1) 05.05. 14:00 -
Č. Pečky B - Hradištko I. B 3:2 (1:1) 28.04. 17:00 -
Libodřice - Polepy 4:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Sendražice - Ovčáry 2:3 (1:0) 21.04. 17:00 -
Štítarský SK - Cerhenice 14:0 (6:0) 20.04. 17:00 -
Vrb. Lhota - Libodřice B 1:5 (1:1) 14.04. 17:00 -
Jest. Lhota B - Týnec 1:2 (1:1) 14.04. 14:00 -
Rostoklaty - Jevany 1:2 (0:0) 13.04. 17:00 -
Ratboř - Krakovany B 4:3 (2:1) 07.04. 16:30 -
Sendražice - Tři Dvory 2:0 (0:0) 07.04. 14:00 -
Vrb. Lhota - Dobré Pole 2:3 (0:1) 24.03. 15:00 -
Žiželice B - Veltruby 3:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Krakovany B - Žiželice B 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
V. Chválovice - Křečhoř 1:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
H. Kruty - Tismice 2:5 (0:3) 05.11. 14:00 -
Č. Pečky - Krakovany 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Veltruby - Štítarský SK B 2:3p. (1:1) 29.10. 14:30 -
Sendražice - Krakovany B 11:0 (5:0) 29.10. 11:30 -
Dobřichov - Křečhoř 5:2 (3:0) 22.10. 15:30 -
Dol.Chvátliny - Vrb. Lhota 3:7 (2:3) 21.10. 15:30 -
Sendražice - Radovesnice zrušen -
Ratboř - Velký Osek 5:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
Přerov n/L - Krchleby 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Kouřim B - Rostoklaty 1:2 (1:1) 07.10. 16:00 -
Břežany - Křečhoř 8:2 (4:2) 23.09. 16:30 -
Ratboř - Kořenice 4:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
V. Chválovice - Třebovle 3:1 (2:1) 16.09. 16:30 -
Bečváry - Veletov 1:3 (1:2) 10.09. 17:00 -
Svojšice - Vrb. Lhota 0:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Štítarský SK B - Velký Osek B 3:6 (3:2) 03.09. 17:00 -
Chotutice - Tuklaty 2:1p. (1:0) 02.09. 17:00 -
Polepy - Kouřim 1:2p. (1:1) 27.08. 17:00 -
Kouřim B - Liblice B 1:2p. (1:0) 26.08. 17:00 -
Volárna - Č. Pečky B 3:2p. (2:1) 20.08. 17:00 -
Sendražice - Veltruby 1:3 (1:1) 20.08. 14:00 -
Cerhenice - Č. Pečky 5:2 (2:1) 19.08. 17:00 -
Polepy - Veltruby 6:4 (3:3) 18.06. 17:00 -
Tismice - Rostoklaty 1:8 (0:3) 17.06. 14:00 -
Tuklaty - Kozojedy 6:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Zásmuky B - Radim 2:3 (1:2) 11.06. 14:00 -
Sendražice - Týnec 1:2 (0:2) 10.06. 17:00 -
Kostomlaty - Přerov n/L 1:5 (1:3) 04.06. 17:00 -
Svojšice - Vrb. Lhota 5:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
St. Kolín - Pašinka/Nebovidy 4:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Břežany - Pečky B 4:3 (2:3) 27.05. 17:00 -
Polepy - St. Kolín 7:0 (4:0) 21.05. 17:00 -
Ovčáry - Tři Dvory 1:8 (0:4) 20.05. 17:00 -
Štítarský SK B - Pašinka/Nebovidy 3:1 (1:0) 19.05. 18:00