PRINZ Štěpán
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hrdějovice - Borek 2:4 (0:2) 12.05. 16:00 -
Stráž - Studená 1:2 (0:0) 21.04. 15:00 -
Chýnov - Slavia ČB 1:1 (0:1) 14.04. 16:30 -
Met. Tábor B - Božetice 5:1 (2:0) 12.11. 14:00 -
Ml. Vožice - Loko ČB 2:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Strmilov - Kunžak 3:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
K.Újezd - Prachatice 0:3 (0:2) 15.10. 15:30 -
Dačice - Kovářov 6:0 (4:0) 08.10. 15:00 -
Chotoviny - Milevsko B 2:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Popelín - Peč B 2:2 (1:0) 30.09. 12:30 -
Dačice - Ml. Vožice 4:1 (1:1) 24.09. 15:00 -
Větrovy - Sepekov 1:1 (0:1) 03.09. 15:00 -
Stráž - Nemanice 7:0 (4:0) 20.08. 15:00 -
N.Včelnice - Borek 0:2 (0:1) 17.06. 13:30 -
D. Dvořiště - Vodňany 2:4 (2:2) 10.06. 13:30 -
Jistebnice - Met. Tábor 3:5 (1:2) 03.06. 10:30 -
N.Včelnice - Studená 3:2 (1:2) 21.05. 15:00 -
Dačice - Lišov 4:0 (1:0) 08.05. 17:00 -
Neplachov - Buk 2:2 (1:1) 30.04. 14:00 -
Chýnov - Dačice 0:3 (0:1) 23.04. 17:00 -
Met. Tábor B - Chotoviny 3:3 (2:1) 02.04. 16:30 -
Met. Tábor - Jistebnice 2:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Ml. Vožice - Třebětice 1:6 (0:3) 23.10. 15:30 -
Halámky/Hranice - Buk B 2:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
K.Újezd - Roudné 1:2 (1:0) 15.10. 12:00 -
N.Včelnice - H. Žďár 2:1 (1:1) 10.09. 13:30 -
Dačice B - Bystřice B 7:2 (3:2) 04.09. 15:00 -
Planá - Vodňany 0:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Lásenice - Chlum 3:2 (0:0) 18.06. 17:00 -
Bystřice - H. Žďár 2:4 (2:0) 18.06. 14:00 -
Buk - Olešnice 2:3 (0:2) 08.05. 14:00 -
Suchdol - Č. Velenice 2:2 (0:0) 01.05. 17:00 -
Č. Velenice - K.Řečice 2:0 (1:0) 24.04. 17:00 -
Popelín - Peč 2:5 (1:2) 23.04. 13:30 -
Buk - Bystřice 2:1 (2:0) 17.04. 14:00 -
Kunžak - St. Hlína 1:1 (1:1) 15.04. 11:00 -
Bavorov - Hoštice 1:4 (0:2) 30.10. 10:30 -
Jarošov - Dešná 5:3 (5:1) 23.10. 11:00 -
Chyšky - Čížová 7:2 (4:0) 17.10. 15:00 -
K.Řečice - Bystřice 6:1 (3:1) 09.10. 15:30 -
Planá n.Luž. - Kestřany 3:0 (2:0) 02.10. 10:30 -
K.Újezd - Roudné B 1:2 (0:1) 19.09. 16:30 -
Bystřice - Buk 4:2 (1:0) 05.09. 17:00 -
Zl. Koruna - Chvalšiny 3:2 (2:1) 28.08. 17:00 -
Lomnice - K.Řečice 0:3 (0:2) 21.08. 17:00 -
Třeboň B - Studená 2:0 (1:0) 04.10. 15:00 -
H. Žďár B - Rapšach 0:11 (0:3) 03.10. 10:00 -
K.Řečice - Č. Velenice 1:1 (0:0) 19.09. 16:30 -
Studená - Mladé 3:1 (0:0) 12.09. 16:00 -
Buk - H. Žďár 3:0 (1:0) 05.09. 13:30