Jihočeský | 1.A třída sk. B
2023-2024
-
Loko ČB - Čt.Dvory 61-17-22 % 0:3 (0:2) 19.08. 10:15 -
Met. Tábor - Chýnov 73-16-11 % 4:2 (2:1) 19.08. 10:00 -
S.Ústí - Dačice 79-0-21 % 3:0 (2:0) 19.08. 10:30 -
N.Včelnice - Bernartice 26-16-58 % 2:3 (0:3) 19.08. 13:30 -
Ml. Vožice - Slavia ČB 47-11-42 % 0:2 (0:0) 19.08. 13:30 -
Lišov - Kovářov 95-5-0 % 2:2 (2:2) 19.08. 17:00 -
Veselí - Jistebnice 26-11-63 % 2:1 (2:0) 19.08. 17:00
-
Jistebnice - Slavia ČB 68-18-14 % 1:2 (1:0) 26.08. 17:00 -
Dačice - N.Včelnice 81-5-14 % 5:0 (4:0) 26.08. 10:15 -
Veselí - S.Ústí 18-5-77 % 2:1 (1:1) 26.08. 17:00 -
Kovářov - Ml. Vožice 64-18-18 % 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Bernartice - Met. Tábor 32-27-41 % 2:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Chýnov - Loko ČB 95-5-0 % 0:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Čt.Dvory - Lišov 77-9-14 % 1:0 (0:0) 26.08. 10:15
-
Loko ČB - Bernartice 55-20-25 % 3:2 (2:0) 02.09. 10:15 -
Slavia ČB - Kovářov 90-5-5 % 5:0 (2:0) 02.09. 10:30 -
Met. Tábor - Dačice 72-14-14 % 6:2 (6:2) 02.09. 10:30 -
N.Včelnice - Veselí 16-16-68 % 0:7 (0:3) 01.09. 17:30 -
S.Ústí - Jistebnice 95-5-0 % 5:1 (2:0) 02.09. 13:30 -
Ml. Vožice - Čt.Dvory 29-10-61 % 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Lišov - Chýnov 50-9-41 % 1:0 (0:0) 02.09. 17:00
-
S.Ústí - N.Včelnice 100-0-0 % 9:0 (4:0) 08.09. 17:30 -
Bernartice - Lišov 76-10-14 % 3:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Veselí - Met. Tábor 24-10-66 % 1:4 (0:3) 09.09. 17:00 -
Jistebnice - Kovářov 90-5-5 % 6:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Dačice - Loko ČB 65-15-20 % 4:1 (3:0) 09.09. 10:15 -
Čt.Dvory - Slavia ČB 24-19-57 % 3:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Chýnov - Ml. Vožice 86-0-14 % 1:1 (0:1) 10.09. 17:00
-
Loko ČB - Veselí 41-18-41 % 2:1 (2:0) 16.09. 10:15 -
Met. Tábor - S.Ústí 64-18-18 % 0:2 (0:0) 16.09. 10:30 -
Slavia ČB - Chýnov 94-0-6 % 5:3 (2:2) 16.09. 10:30 -
Ml. Vožice - Bernartice 22-28-50 % 4:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Lišov - Dačice 44-17-39 % 1:2 (1:0) 16.09. 16:30 -
Kovářov - Čt.Dvory 28-17-55 % 2:3 (1:2) 16.09. 16:30 -
N.Včelnice - Jistebnice 6-6-88 % 2:1 (2:1) 17.09. 16:30
-
N.Včelnice - Met. Tábor 13-0-87 % 3:2 (1:1) 23.09. 13:00 -
S.Ústí - Loko ČB 87-0-13 % 4:1 (1:0) 23.09. 13:00 -
Bernartice - Slavia ČB 49-13-38 % 0:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Veselí - Lišov 88-6-6 % 4:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Jistebnice - Čt.Dvory 69-0-31 % 5:1 (3:0) 23.09. 16:30 -
Dačice - Ml. Vožice 88-6-6 % 4:1 (1:1) 24.09. 15:00 -
Chýnov - Kovářov 88-6-6 % 4:0 (3:0) 24.09. 16:30
-
Loko ČB - N.Včelnice 87-0-13 % 4:1 (2:0) 30.09. 10:15 -
Slavia ČB - Dačice 46-27-27 % 1:4 (1:2) 30.09. 10:30 -
Met. Tábor - Jistebnice 93-0-7 % 5:2 (2:0) 30.09. 10:30 -
Ml. Vožice - Veselí 7-13-80 % 2:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Kovářov - Bernartice 21-14-65 % 0:2 (0:2) 30.09. 16:00 -
Lišov - S.Ústí 13-7-80 % 2:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Čt.Dvory - Chýnov 60-7-33 % 2:2 (1:0) 30.09. 10:15
-
S.Ústí - Ml. Vožice 87-0-13 % 2:3 (2:2) 07.10. 10:30 -
Met. Tábor - Loko ČB 94-0-6 % 3:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
N.Včelnice - Lišov 7-13-80 % 1:2 (0:2) 07.10. 12:30 -
Bernartice - Čt.Dvory 80-13-7 % 2:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Veselí - Slavia ČB 80-0-20 % 0:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Jistebnice - Chýnov 53-20-27 % 0:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Dačice - Kovářov 94-6-0 % 6:0 (4:0) 08.10. 15:00
-
Loko ČB - Jistebnice 80-13-7 % 4:2 (2:0) 14.10. 10:15 -
Slavia ČB - S.Ústí 27-27-46 % 0:3 (0:1) 14.10. 10:30 -
Kovářov - Veselí 20-13-67 % 3:3 (1:1) 14.10. 15:30 -
Lišov - Met. Tábor 7-27-66 % 1:6 (1:4) 15.10. 15:30 -
Ml. Vožice - N.Včelnice 100-0-0 % 2:3 (0:2) 14.10. 15:30 -
Chýnov - Bernartice 65-14-21 % 2:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Čt.Dvory - Dačice 29-7-64 % 1:2 (1:1) 14.10. 10:15
-
Loko ČB - Lišov 72-7-21 % 2:1 (2:0) 21.10. 10:15 -
Met. Tábor - Ml. Vožice 93-0-7 % 3:1 (2:1) 21.10. 15:30 -
S.Ústí - Kovářov 93-0-7 % 3:0 (3:0) 21.10. 10:30 -
N.Včelnice - Slavia ČB 21-14-65 % 1:2 (0:1) 21.10. 12:00 -
Veselí - Čt.Dvory 72-7-21 % 1:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Jistebnice - Bernartice 29-35-36 % 0:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Dačice - Chýnov 64-7-29 % 2:1 (2:0) 21.10. 15:30
-
Slavia ČB - Met. Tábor 14-0-86 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Kovářov - N.Včelnice 57-7-36 % 1:2 (0:2) 28.10. 14:30 -
Lišov - Jistebnice 86-7-7 % 4:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Bernartice - Dačice 21-14-65 % 6:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Ml. Vožice - Loko ČB 38-15-47 % 2:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Chýnov - Veselí 92-8-0 % 1:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Čt.Dvory - S.Ústí 8-8-84 % 0:5 (0:2) 29.10. 14:30
-
Loko ČB - Slavia ČB 54-23-23 % 1:2 (1:0) 04.11. 10:15 -
N.Včelnice - Čt.Dvory 54-23-23 % 5:3 (3:0) 04.11. 10:30 -
Met. Tábor - Kovářov 93-0-7 % 4:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
S.Ústí - Chýnov 86-7-7 % 2:1 (1:1) 04.11. 10:30 -
Lišov - Ml. Vožice 92-0-8 % 4:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Veselí - Bernartice 69-8-23 % 1:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Dačice - Jistebnice 72-7-21 % 3:1 (2:1) 17.11. 13:30
-
Slavia ČB - Lišov 50-14-36 % 0:2 (0:2) 11.11. 10:30 -
Kovářov - Loko ČB 29-7-64 % 1:6 (1:3) 11.11. 14:00 -
Ml. Vožice - Jistebnice 46-23-31 % 3:3 (2:1) 11.11. 14:00 -
Bernartice - S.Ústí 38-15-47 % 1:4 (1:1) 11.11. 14:00 -
Chýnov - N.Včelnice 79-7-14 % 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Dačice - Veselí 93-7-0 % 0:3 (0:3) 11.11. 14:00 -
Čt.Dvory - Met. Tábor 7-7-86 % 2:3 (1:3) 11.11. 10:15
-
Loko ČB - Chýnov 57-14-29 % 1:2 (1:1) 23.03. 10:15 -
Slavia ČB - Jistebnice 73-20-7 % 3:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
S.Ústí - Veselí 86-7-7 % 5:3 (2:1) 23.03. 10:30 -
Met. Tábor - Bernartice 86-7-7 % 6:0 (3:0) 23.03. 10:30 -
N.Včelnice - Dačice 13-7-80 % 0:3 (0:2) 23.03. 11:30 -
Ml. Vožice - Kovářov 80-0-20 % 2:4 (1:1) 24.03. 15:00 -
Lišov - Čt.Dvory 73-7-20 % 2:5 (0:4) 24.03. 15:00
-
Kovářov - Slavia ČB 50-7-43 % 2:1 (1:1) 31.03. 15:00 -
Jistebnice - S.Ústí 14-14-72 % 1:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Bernartice - Loko ČB 69-23-8 % 2:1 (2:0) 30.03. 15:00 -
Dačice - Met. Tábor 29-0-71 % 1:1 (0:1) 30.03. 15:00 -
Veselí - N.Včelnice 93-0-7 % 1:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
Chýnov - Lišov 93-7-0 % 0:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Čt.Dvory - Ml. Vožice 100-0-0 % 2:2 (2:1) 31.03. 15:00
-
Loko ČB - Dačice 41-6-53 % 1:4 (1:2) 06.04. 10:15 -
Slavia ČB - Čt.Dvory 81-13-6 % 1:0 (1:0) 06.04. 10:30 -
Met. Tábor - Veselí 94-0-6 % 3:0 (2:0) 06.04. 10:30 -
N.Včelnice - S.Ústí 6-18-76 % 1:5 (0:1) 06.04. 13:00 -
Ml. Vožice - Chýnov 24-29-47 % 2:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Kovářov - Jistebnice 88-6-6 % 2:2 (0:2) 06.04. 16:30 -
Lišov - Bernartice 70-12-18 % 2:1 (0:0) 07.04. 16:30
-
S.Ústí - Met. Tábor 35-29-36 % 2:1 (0:0) 13.04. 10:30 -
Bernartice - Ml. Vožice 86-7-7 % 1:2 (1:2) 13.04. 16:30 -
Jistebnice - N.Včelnice 93-0-7 % 1:2 (1:0) 13.04. 16:30 -
Veselí - Loko ČB 86-14-0 % 1:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Dačice - Lišov 87-0-13 % 4:1 (2:1) 13.04. 16:30 -
Čt.Dvory - Kovářov 62-23-15 % 4:1 (2:0) 13.04. 10:15 -
Chýnov - Slavia ČB 54-13-33 % 1:1 (0:1) 14.04. 16:30
-
Loko ČB - S.Ústí 12-12-76 % 2:3 (1:1) 20.04. 10:15 -
Slavia ČB - Bernartice 74-13-13 % 2:1 (2:0) 20.04. 10:30 -
Met. Tábor - N.Včelnice 94-0-6 % 1:1 (0:0) 20.04. 10:30 -
Ml. Vožice - Dačice 18-35-47 % 1:3 (1:2) 20.04. 10:15 -
Kovářov - Chýnov 58-18-24 % 3:2 (1:0) 21.04. 15:00 -
Lišov - Veselí 81-0-19 % 0:2 (0:0) 20.04. 17:00 -
Čt.Dvory - Jistebnice 82-0-18 % 3:4 (1:2) 21.04. 17:00
-
N.Včelnice - Loko ČB 57-14-29 % 2:4 (1:1) 27.04. 10:15 -
S.Ústí - Lišov 93-7-0 % 5:0 (1:0) 27.04. 13:30 -
Bernartice - Kovářov 80-0-20 % 5:1 (3:0) 27.04. 17:00 -
Jistebnice - Met. Tábor 13-0-87 % 3:4 (0:3) 27.04. 17:00 -
Veselí - Ml. Vožice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 27.04. 15:00 -
Dačice - Slavia ČB 67-20-13 % 3:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Chýnov - Čt.Dvory 79-21-0 % 5:2 (2:1) 28.04. 17:00
Rozhovory
- Mezi největší zážitek bych považoval návštěvu ligy mistrů v Itálii na legendárním San Siru, říká hráč kola Karel Jindrle
- V týmu máme skvělou partu kamarádů a na věk se nehledí, říká hráč kola Jan Vacek
- Nečekal jsem, že hned při druhém startu v této sezóně v A týmu budu nominovaný, říká hráč kola Jan Benedikt
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Sokol Sezimovo Ústí | 19 | 63:19 | 45 |
2 | FK Dačice | 19 | 52:29 | 43 |
3 | FK METEOR Tábor | 19 | 60:26 | 42 |
4 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 19 | 36:26 | 30 |
5 | SK Slavia České Budějovice | 19 | 27:29 | 30 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Robin Štolba | 21 |
2 | David Neužil | 19 |
3 | Ondřej Dvořák | 14 |
4 | Tomáš Kukla | 13 |
5 | Vojtěch Kollárik | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Matěj Distel | 78 | 58,6% | 1 |
2 | Miroslav Slípka | 72 | 54,1% | 0 |
3 | Ladislav Beran | 71 | 53,4% | 0 |
4 | Petr Vašíček | 68 | 54,0% | 0 |
5 | Michal Štrouf | 68 | 51,1% | 0 |
Nejnovější události
L. Beran 14:16 2.5.2024 Tip: výhra hostů Met. Tábor L. Beran 14:16 2.5.2024 Tip: remíza Slavia ČB - Veselí L. Beran 14:16 2.5.2024 Tip: výhra hostů Dačice L. Beran 14:16 2.5.2024 Tip: výhra domácích Lišov L. Beran 14:16 2.5.2024 Tip: výhra hostů S.Ústí