Divize C
2023-2024
-
V. Hamry - Letohrad 100-0-0 % 2:0 (0:0) 05.08. 10:15 -
Slavia HK - Kosmonosy 86-14-0 % 4:0 (2:0) 05.08. 10:30 -
Benešov - Cidlina 75-0-25 % 5:1 (2:0) 05.08. 17:00 -
Mýto - Chrudim B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 05.08. 17:00 -
Benátky - Dobrovice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Turnov - Ústí n/O 45-11-44 % 0:2 (0:0) 16.08. 18:00 -
Hlinsko - Spoje 89-0-11 % 1:2 (0:1) 23.08. 18:00 -
Čáslav - Trutnov 67-22-11 % 3:1 (3:0) 23.08. 18:00
-
Kosmonosy - V. Hamry 22-11-67 % 1:4 (0:2) 12.08. 10:30 -
Dobrovice - Turnov 67-0-33 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Spoje - Trutnov 56-11-33 % 1:1 (0:1) 12.08. 10:30 -
Cidlina - Mýto 78-0-22 % 2:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Letohrad - Benátky 33-22-45 % 0:1 (0:1) 12.08. 17:00 -
Ústí n/O - Benešov 45-11-44 % 2:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Chrudim B - Čáslav 67-0-33 % 3:2 (1:0) 13.08. 16:00 -
Hlinsko - Slavia HK 33-11-56 % 1:2 (1:1) 13.08. 17:00
-
Trutnov - Chrudim B 56-11-33 % 0:1 (0:0) 19.08. 10:00 -
Benešov - Dobrovice 89-0-11 % 0:3 (0:1) 19.08. 10:15 -
V. Hamry - Hlinsko 67-11-22 % 2:0 (1:0) 19.08. 10:15 -
Slavia HK - Spoje 78-0-22 % 1:0 (0:0) 18.08. 18:00 -
Mýto - Ústí n/O 22-11-67 % 0:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Benátky - Kosmonosy 89-0-11 % 2:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Turnov - Letohrad 78-0-22 % 4:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Čáslav - Cidlina 33-11-56 % 0:3 (0:1) 20.08. 17:00
-
Kosmonosy - Turnov 33-22-45 % 0:3 (0:1) 26.08. 10:30 -
Dobrovice - Mýto 89-11-0 % 0:3 (0:0) 26.08. 17:00 -
Cidlina - Trutnov 67-0-33 % 1:4 (0:3) 27.08. 17:00 -
Spoje - Chrudim B 56-11-33 % 1:2 (0:1) 26.08. 10:30 -
Letohrad - Benešov 67-0-33 % 0:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Ústí n/O - Čáslav 89-11-0 % 2:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Slavia HK - V. Hamry 11-45-44 % 1:2 (0:0) 25.08. 18:00 -
Hlinsko - Benátky 44-0-56 % 0:1 (0:0) 27.08. 17:00
-
V. Hamry - Spoje 100-0-0 % 2:1 (0:1) 02.09. 10:15 -
Benešov - Kosmonosy 89-11-0 % 2:0 (0:0) 02.09. 10:15 -
Trutnov - Ústí n/O 22-11-67 % 2:5 (1:3) 02.09. 17:00 -
Mýto - Letohrad 100-0-0 % 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Chrudim B - Cidlina 100-0-0 % 1:1 (0:1) 03.09. 13:00 -
Čáslav - Dobrovice 67-22-11 % 3:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Benátky - Slavia HK 67-22-11 % 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Turnov - Hlinsko 89-11-0 % 2:1 (2:1) 03.09. 17:00
-
V. Hamry - Benátky 67-11-22 % 0:1 (0:1) 09.09. 10:15 -
Slavia HK - Turnov 78-0-22 % 2:1 (1:0) 09.09. 10:15 -
Kosmonosy - Mýto 11-0-89 % 2:3 (0:1) 09.09. 10:30 -
Dobrovice - Trutnov 67-22-11 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Spoje - Cidlina 45-22-33 % 3:1 (2:1) 09.09. 11:00 -
Letohrad - Čáslav 67-0-33 % 1:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Ústí n/O - Chrudim B 78-0-22 % 5:0 (3:0) 09.09. 17:00 -
Hlinsko - Benešov 56-0-44 % 3:1 (1:0) 10.09. 17:00
-
Benešov - Slavia HK 55-9-36 % 1:2 (1:0) 16.09. 10:15 -
Cidlina - Ústí n/O 9-18-73 % 0:3 (0:2) 17.09. 16:30 -
Trutnov - Letohrad 73-9-18 % 6:1 (4:1) 16.09. 16:30 -
Mýto - Hlinsko 82-9-9 % 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
Chrudim B - Dobrovice 91-0-9 % 1:2 (1:1) 17.09. 16:00 -
Čáslav - Kosmonosy 82-0-18 % 3:3 (1:1) 17.09. 16:30 -
Benátky - Spoje 91-0-9 % 0:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Turnov - V. Hamry 27-46-27 % 4:5 (3:2) 17.09. 16:30
-
V. Hamry - Benešov 91-0-9 % 2:3 (1:0) 23.09. 10:15 -
Slavia HK - Mýto 91-0-9 % 0:2 (0:1) 23.09. 10:15 -
Kosmonosy - Trutnov 27-9-64 % 2:1 (1:1) 23.09. 10:30 -
Dobrovice - Cidlina 92-0-8 % 1:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
Spoje - Ústí n/O 18-18-64 % 2:2 (1:1) 23.09. 11:00 -
Letohrad - Chrudim B 50-8-42 % 1:3 (0:3) 23.09. 16:30 -
Benátky - Turnov 92-0-8 % 1:0 (0:0) 24.09. 15:00 -
Hlinsko - Čáslav 92-0-8 % 3:2 (2:2) 24.09. 16:30
-
Benešov - Benátky 40-20-40 % 1:2 (0:2) 30.09. 10:15 -
Cidlina - Letohrad 82-9-9 % 2:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Trutnov - Hlinsko 64-9-27 % 1:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Mýto - V. Hamry 27-9-64 % 3:4 (1:2) 30.09. 16:00 -
Ústí n/O - Dobrovice 91-9-0 % 3:1 (3:0) 30.09. 16:00 -
Čáslav - Slavia HK 9-0-91 % 1:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Chrudim B - Kosmonosy 64-0-36 % 5:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Turnov - Spoje 55-9-36 % 1:0 (0:0) 01.10. 16:00
-
Slavia HK - Trutnov 89-0-11 % 1:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Kosmonosy - Cidlina 22-11-67 % 3:2 (2:2) 07.10. 10:30 -
Spoje - Dobrovice 56-11-33 % 3:1 (0:1) 07.10. 11:00 -
Letohrad - Ústí n/O 22-0-78 % 1:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
V. Hamry - Čáslav 89-0-11 % 1:0 (0:0) 08.10. 10:15 -
Hlinsko - Chrudim B 44-0-56 % 1:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Turnov - Benešov 67-22-11 % 4:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Benátky - Mýto 89-11-0 % 0:1 (0:1) 08.10. 16:00
-
Benešov - Spoje 37-27-36 % 5:1 (4:1) 14.10. 10:15 -
Mýto - Turnov 46-27-27 % 2:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Trutnov - V. Hamry 0-0-100 % 1:1 (1:0) 14.10. 16:00 -
Cidlina - Hlinsko 64-0-36 % 1:1 (0:0) 15.10. 16:00 -
Dobrovice - Letohrad 82-18-0 % 3:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Ústí n/O - Kosmonosy 91-0-9 % 3:1 (3:0) 14.10. 16:00 -
Čáslav - Benátky 0-0-100 % 0:2 (0:0) 15.10. 16:00 -
Chrudim B - Slavia HK 46-9-45 % 4:1 (4:0) 14.10. 10:15
-
Slavia HK - Cidlina 89-0-11 % 2:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Benešov - Mýto 50-20-30 % 1:2 (0:1) 21.10. 10:15 -
Kosmonosy - Dobrovice 40-40-20 % 1:1 (0:1) 21.10. 10:30 -
Spoje - Letohrad 90-10-0 % 2:0 (0:0) 21.10. 11:00 -
V. Hamry - Chrudim B 100-0-0 % 2:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Hlinsko - Ústí n/O 10-20-70 % 1:2 (1:2) 22.10. 15:30 -
Benátky - Trutnov 90-0-10 % 3:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Turnov - Čáslav 100-0-0 % 2:1 (0:1) 22.10. 15:30
-
Letohrad - Kosmonosy 55-18-27 % 0:3 (0:0) 28.10. 14:30 -
Mýto - Spoje 82-9-9 % 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Trutnov - Turnov 27-27-46 % 1:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Cidlina - V. Hamry 9-0-91 % 1:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Dobrovice - Hlinsko 55-45-0 % 1:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Ústí n/O - Slavia HK 82-0-18 % 6:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Čáslav - Benešov 36-0-64 % 0:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Chrudim B - Benátky 18-9-73 % 1:2 (0:2) 29.10. 16:00
-
Slavia HK - Dobrovice 91-0-9 % 2:3 (2:1) 04.11. 10:15 -
Benešov - Trutnov 91-9-0 % 0:1 (0:0) 04.11. 10:15 -
Spoje - Kosmonosy 73-0-27 % 1:3 (0:2) 04.11. 11:00 -
Mýto - Čáslav 100-0-0 % 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
V. Hamry - Ústí n/O 27-55-18 % 1:0 (1:0) 05.11. 10:00 -
Hlinsko - Letohrad 91-0-9 % 3:2 (3:1) 05.11. 14:00 -
Turnov - Chrudim B 64-18-18 % 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Benátky - Cidlina 100-0-0 % 5:1 (2:1) 05.11. 14:00
-
Kosmonosy - Hlinsko 75-8-17 % 3:0 (1:0) 11.11. 10:30 -
Dobrovice - V. Hamry 8-0-92 % 1:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Cidlina - Turnov 17-8-75 % 1:4 (0:2) 11.11. 11:00 -
Letohrad - Slavia HK 8-25-67 % 1:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Trutnov - Mýto 25-17-58 % 3:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
Ústí n/O - Benátky 58-17-25 % 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Chrudim B - Benešov 50-8-42 % 2:2 (1:1) 11.11. 16:00 -
Čáslav - Spoje 41-17-42 % 2:3 (2:1) 12.11. 14:00
-
Čáslav - Chrudim B 50-10-40 % 1:3 (0:1) 10.03. 14:30 -
Turnov - Dobrovice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 10.03. 14:30 -
Benátky - Letohrad 90-0-10 % 4:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Mýto - Cidlina 90-0-10 % 4:1 (3:1) 09.03. 14:30 -
Trutnov - Spoje 80-10-10 % 3:1 (1:0) 10.03. 14:30 -
Benešov - Ústí n/O 20-10-70 % 1:2 (1:1) 09.03. 10:15 -
V. Hamry - Kosmonosy 80-10-10 % 0:1 (0:0) 09.03. 10:30 -
Slavia HK - Hlinsko 80-20-0 % 0:0 (0:0) 09.03. 10:15
-
Chrudim B - Trutnov 56-0-44 % 6:1 (4:1) 16.03. 15:00 -
Hlinsko - V. Hamry 33-0-67 % 1:2 (1:0) 17.03. 15:00 -
Ústí n/O - Mýto 78-11-11 % 2:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Kosmonosy - Benátky 13-0-87 % 3:0 (0:0) 16.03. 10:30 -
Dobrovice - Benešov 67-11-22 % 1:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Spoje - Slavia HK 22-33-45 % 1:3 (1:1) 17.03. 11:00 -
Cidlina - Čáslav 56-11-33 % 0:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Letohrad - Turnov 25-0-75 % 0:2 (0:1) 16.03. 10:15
-
Mýto - Dobrovice 89-11-0 % 2:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Turnov - Kosmonosy 56-11-33 % 0:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Benešov - Letohrad 89-0-11 % 3:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Benátky - Hlinsko 100-0-0 % 4:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Trutnov - Cidlina 78-11-11 % 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Čáslav - Ústí n/O 22-0-78 % 0:3 (0:1) 24.03. 15:00 -
Chrudim B - Spoje 78-11-11 % 0:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
V. Hamry - Slavia HK 89-0-11 % 3:2 (0:1) 23.03. 10:30
-
Slavia HK - Benátky 31-15-54 % 1:2 (0:1) 30.03. 10:30 -
Hlinsko - Turnov 27-9-64 % 0:0 (0:0) 29.03. 16:00 -
Letohrad - Mýto 23-0-77 % 0:2 (0:1) 30.03. 10:15 -
Ústí n/O - Trutnov 84-8-8 % 2:0 (2:0) 30.03. 16:30 -
Spoje - V. Hamry 13-13-74 % 1:2 (0:1) 29.03. 10:30 -
Cidlina - Chrudim B 54-31-15 % 1:3 (1:2) 30.03. 16:30 -
Dobrovice - Čáslav 75-0-25 % 1:0 (1:0) 29.03. 10:30 -
Kosmonosy - Benešov 69-8-23 % 1:2 (0:0) 30.03. 10:30
-
Cidlina - Spoje 75-17-8 % 1:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Trutnov - Dobrovice 84-8-8 % 0:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Benátky - V. Hamry 92-0-8 % 2:3 (0:1) 07.04. 16:30 -
Benešov - Hlinsko 67-25-8 % 4:1 (0:0) 06.04. 10:15 -
Turnov - Slavia HK 67-25-8 % 6:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Mýto - Kosmonosy 84-8-8 % 0:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Čáslav - Letohrad 67-8-25 % 2:1 (0:1) 07.04. 16:30 -
Chrudim B - Ústí n/O 25-25-50 % 0:1 (0:0) 06.04. 16:30
-
Slavia HK - Benešov 46-18-36 % 2:3 (1:1) 13.04. 10:30 -
Hlinsko - Mýto 36-9-55 % 1:2 (0:2) 14.04. 16:30 -
Ústí n/O - Cidlina 91-0-9 % 2:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
V. Hamry - Turnov 82-9-9 % 2:0 (1:0) 13.04. 10:30 -
Letohrad - Trutnov 36-0-64 % 0:5 (0:2) 13.04. 10:15 -
Spoje - Benátky 18-18-64 % 1:3 (1:1) 13.04. 11:00 -
Dobrovice - Chrudim B 46-18-36 % 1:2 (0:2) 13.04. 16:30 -
Kosmonosy - Čáslav 55-18-27 % 1:2 (0:1) 13.04. 10:30
-
Trutnov - Kosmonosy 90-0-10 % 3:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Cidlina - Dobrovice 60-30-10 % 3:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Mýto - Slavia HK 90-0-10 % 2:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
Turnov - Benátky 20-10-70 % 4:1 (1:1) 21.04. 17:00 -
Benešov - V. Hamry 10-0-90 % 1:5 (1:1) 20.04. 10:15 -
Ústí n/O - Spoje 100-0-0 % 2:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
Čáslav - Hlinsko 90-10-0 % 1:1 (0:0) 21.04. 17:00 -
Chrudim B - Letohrad 90-10-0 % 3:2 (2:2) 20.04. 10:15
-
Slavia HK - Čáslav 70-10-20 % 0:2 (0:1) 27.04. 10:30 -
Hlinsko - Trutnov 36-18-46 % 2:1 (1:1) 28.04. 17:00 -
V. Hamry - Mýto 82-9-9 % 4:0 (2:0) 28.04. 10:30 -
Benátky - Benešov 64-9-27 % 2:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Letohrad - Cidlina 18-18-64 % 0:2 (0:0) 27.04. 10:15 -
Spoje - Turnov 27-0-73 % 2:1 (0:1) 27.04. 11:00 -
Kosmonosy - Chrudim B 36-9-55 % 3:1 (1:0) 27.04. 10:30 -
Dobrovice - Ústí n/O 18-18-64 % 0:3 (0:2) 27.04. 17:00
-
Dobrovice - Spoje 64-9-27 % 0:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Cidlina - Kosmonosy 73-9-18 % 3:1 (1:1) 04.05. 17:00 -
Trutnov - Slavia HK 64-18-18 % 0:0 (0:0) 05.05. 17:00 -
Mýto - Benátky 55-27-18 % 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Benešov - Turnov 82-0-18 % 5:1 (3:0) 04.05. 10:15 -
Chrudim B - Hlinsko 91-9-0 % 3:1 (3:0) 04.05. 10:15 -
Čáslav - V. Hamry 0-9-91 % 3:2 (3:0) 05.05. 17:00 -
Ústí n/O - Letohrad 100-0-0 % 0:0 (0:0) 04.05. 17:00
-
Slavia HK - Chrudim B 25-25-50 % 11.05. 10:30 -
Hlinsko - Cidlina 0-25-75 % 12.05. 17:00 -
V. Hamry - Trutnov 100-0-0 % 12.05. 10:30 -
Benátky - Čáslav 75-0-25 % 12.05. 17:00 -
Turnov - Mýto 75-0-25 % 12.05. 17:00 -
Letohrad - Dobrovice 75-0-25 % 11.05. 10:15 -
Spoje - Benešov 0-25-75 % 11.05. 10:30 -
Kosmonosy - Ústí n/O 25-0-75 % 11.05. 10:30
-
Dobrovice - Kosmonosy -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Trutnov - Benátky -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Cidlina - Slavia HK -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Letohrad - Spoje -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Mýto - Benešov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Chrudim B - V. Hamry -:- (-:-) 19.05. 10:15 -
Čáslav - Turnov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Ústí n/O - Hlinsko -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Slavia HK - Ústí n/O -:- (-:-) 24.05. 18:00 -
Hlinsko - Dobrovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
V. Hamry - Cidlina -:- (-:-) 26.05. 10:30 -
Benátky - Chrudim B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Benešov - Čáslav -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Turnov - Trutnov -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Spoje - Mýto -:- (-:-) 25.05. 11:00 -
Kosmonosy - Letohrad -:- (-:-) 25.05. 10:30
-
Kosmonosy - Spoje -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Dobrovice - Slavia HK -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Cidlina - Benátky -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Trutnov - Benešov -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Letohrad - Hlinsko -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Chrudim B - Turnov -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Čáslav - Mýto -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Ústí n/O - V. Hamry -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Slavia HK - Letohrad -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Hlinsko - Kosmonosy -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
V. Hamry - Dobrovice -:- (-:-) 09.06. 10:30 -
Turnov - Cidlina -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Benešov - Chrudim B -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Benátky - Ústí n/O -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Mýto - Trutnov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Spoje - Čáslav -:- (-:-) 08.06. 11:00
-
Cidlina - Benešov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Spoje - Hlinsko -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Trutnov - Čáslav -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Dobrovice - Benátky -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Kosmonosy - Slavia HK -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Letohrad - V. Hamry -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Chrudim B - Mýto -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Ústí n/O - Turnov -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- Hráč 12. kola KAREL KREJČÍK: Můj cíl? Zachránit v Náchodě divizi!
- Hráč 11. kola David Folwarczny: Cíl? Udržet se divizi! Udělám pro to všechno
- Jakub Janáček - Penalty chytám rád, ale za specialistu se určitě nepovažuji
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 24 | 56:15 | 63 |
2 | SK Benátky nad Jizerou | 24 | 43:21 | 55 |
3 | FK Velké Hamry | 24 | 54:30 | 54 |
4 | SK Vysoké Mýto | 24 | 37:28 | 44 |
5 | MFK Chrudim B | 24 | 46:33 | 41 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jan Bednář | 15 |
2 | Michal Zvolánek | 14 |
3 | Tomáš Fabián | 12 |
4 | Patrik Žitka | 11 |
5 | Miroslav Tomek | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Ladislav Beran | 116 | 60,7% | 0 |
2 | Venca Likeš | 108 | 56,3% | 0 |
3 | Jiří Klik | 105 | 56,1% | 0 |
4 | Erik Leonhardt | 103 | 57,2% | 0 |
5 | Josef Paulovič | 98 | 51,6% | 0 |
Nejnovější události
E. Leonhardt 15:18 7.5.2024 Tip: výhra hostů Cidlina E. Leonhardt 15:17 7.5.2024 Tip: výhra hostů Chrudim E. Leonhardt 15:17 7.5.2024 Tip: výhra domácích V. Hamry E. Leonhardt 15:17 7.5.2024 Tip: výhra domácích Benátky E. Leonhardt 15:17 7.5.2024 Tip: výhra domácích Turnov