SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | 1.B třída sk. D, 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

Je tu pondělí a s ním pravidelné vyhlášení nejlepší sestavy uplynulého kola, která má velmi ofenzivní pojetí, a není se co divit. Dvaadvacáté kolo přineslo neuvěřitelných 36 gólů, ze kterých se o většinu postarali osobnosti českého a zbuzanského fotbalu Josef Brodský, František Koubek a Marek Kincl, který se opět může stát králem!

Trojice zkušených hráčů Marek Kincl, Josef Brodský a František Koubek v úvodním sobotním zápase odehráli fantastický zápas a po mnohokráté v letošní sezóně prokázali své letité zkušenosti a střelecký instinkt. Marek Kincl vstřelit hattrick, zatímco Josef Brodský a František Koubek zaznamenali góly dva, a společně málem vyrovnali rekordní vítězství letošní sezóny, když před vlastními fanoušky rozdrtili 10:0 Sedlec-Prčice.

Kromě Zbuzan se výrazně zadařilo také Uhlířským Janovicím, v jejichž dresu vsítil hned čtyři branky Michal Veliký a výraznou měrou přispěl k vysoké výhře svého týmu nad posledním Velkým Osekem 8:2. Tím však seznam výjimečných střelců uplynulého kola ani zdaleka nekončí. Absolutní poklonu si zaslouží Jakub Horký, který sice proti Kondraci odehrál kvůli zranění zad jen poločas, ale během úvodních 15 minut dokázal dosáhnout na hattrick. Skvělý výkon v dresu Týnce předvedl také hrající trenér Radek Skála, který se prosadil v samotném závěru a zpečetil výhru svého týmu 7:0.

Zatímco ve Zbuzanech, Týnci nad Sázavou a Uhlířských Janovicích padaly góly jako na běžecím páse, utkání mezi Kácovem a Zdislavice nabídl "pouze" tři. Hosté favorita zápasu zaskočili a krátce po začátku druhého poločasu už vedli o dvě branky, které zařídil muž zápasu Radim Kašpar, na jehož druhou trefu dokázal odpovědět domácí Artur Pana, který potvrdil svou skvělou formu. Body to však jeho týmu nepřineslo. Pochvalu si zaslouží také domácí záložník Kamil Moudrý, jenž se tlačil dopředu a snažil se rozvlnit síť, na rozdíl od jeho dvou kolegů se mu to ale nepodařilo. Snaha se však cení a Moudrý nesmí ve výběru týdne chybět.

Sestavu kola zakončují dva hráči, kteří mají v popisu práce gólům zabraňovat. Obránce Zdeněk Kuneš si plnil defenzivní povinnosti v zápase proti Říčanům na výbornou a kromě toho dokázal pět minut před koncem utkání vstřelit rozhodující gól, po kterém Spartak Průhonice slavil těsnou výhru 1:0, stejně jako Teplýšovice, které zásluhou suverénního výkonu brankáře Měsíčka na hřišti Divišova dokázali na jaře poprvé naplno bodovat.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)