5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Ledenice překvapivě nezvládly domácí duel s Chvalšinami

57. J. Fic
0

Domácímu týmu se nedařilo v koncovce, hosté toho využili a jednou vstřelenou brankou si odváží všechny body

Winkler v šanci minul, hosty vychytal Svoboda

V prvním poločase byli lepším týmem Slavojáci, kteří se dostali do gólové situace, Winkler ovšem nabídnutou šanci neproměnil. Hosté se za první poločas dostali do šance jednou, kdy po dlouhém odkopu utekl domácím obráncům rychlonohý Fučík, kterého gólman Svoboda dobře přečetl a šanci mu zablokoval.

Rychlonohý Fučík, který zlobil obránce Slavoje

Ve druhém poločase se hrál spíše bojovný fotbal, kdy domácí kontrolovali hru, nedařilo se jim ovšem dostat do žádné vážnější šance. V jednom z náznaků přišel odkop z domácí obrany, ze kterého se stala nádherná přihrávka a Fic přes gólmana poslal Chvalšiny do vedení 0:1. Do konce zápasu se nic vážnějšího nestalo. Domácí hodně zlobil agilní Fučík, kterého je někdy nemožné chytit. Domácí měli smůlu, neboť žádný závar nedokázali proměnit alespoň v gólovou šanci.  V dalším kole mají šanci na nápravu, v okresním derby s lídrem skupin z Nové Vsi, Chvalšiny na domácím pažitu přivítají rezervu divizního týmu z Roudného.

TJ Slavoj Ledenice
Pavel Vajgel (trenér domácí): Myslím si, že jsme byli v prvním poločase lepším týmem, měli jsme gólovku, kterou jsme neproměnili. Chyběl nám gól a bylo to v pohodě. Ve druhém poločase jsme nepohlídali nákop nebo centr za obranu, ze kterého se stala krásná gólová nahrávka, a dostali branku. Horší jsme určitě nebyli. Vyzdvihl bych výkon Adama Stránského. Pokud mám určit i hostujícího hráče, dávám rychlonohého Fučíka, který nás zlobil.

J. Svoboda [-] - L. Winkler [-] , M. Kožant [-] (78. P. Vajgel [-] ) , V. Babka [-] (17. M. Volf [-] ) , T. Hrubý [-] , J. Fencl [-] , J. Pavlík [-] , J. Princl [-] , T. Lamáček [-] , A. Stránský [-] , D. Fyrbach [-]